Víkendový program pre rockerov (29. jún – 1. júl 2018)

Je to tu. Mesiac si s mesiacom podáva ruku, končí školský rok, začínajú prázdniny. Pre tých, ktorí majú školské časy už za sebou, to neznamená nič alebo len starosti s tým, kde dať počas nasledujúcich dvoch mesiacov svoje deti. Prázdniny u starých rodičov sú klasika, no nechcete ich zobrať aj na nejaký kvalitný koncert? Pár sa ich ponúka už tento víkend.

 

Piatok – 29. jún

Na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom štartuje Topfest, ktorému už tradične patrí víkend na konci júna. Tento rok sa na ňom počas dvoch dní predstavia napríklad KABÁT, CLAWFINGER, AMARANTHE, TUBLATANKA, HORKÝŽE SLÍŽE, KONFLIKT, ZÓNA A, ARZÉN a množstvo ďalších.

 

Prvý z dvojice slovenských koncertov si odkrútia THY ART IS A MURDER. V košickom Collosseu sa s nimi predstavia STERCORE.

 

V Seredi sa už piatykrát uskutoční spomienková akcia na kamaráta Maca In Memoriam. Na dvojdňovej rodinnej akcii sa predstavia kvalitné slovenské a české kapely, no objavia sa medzi nimi aj Rakúšania či Maďari. V piatok sa okrem iných môžete tešiť na ŽRIEBÄDLO, ASHEN, EPITAPH, NERVOCHAOS či EMPYRION.

 

Občas to chce aj risknúť a vydať sa na kapelu, o ktorej ste predtým možno nepočuli. Tou môže byť napríklad nemecká banda RISK IT! v spoločnosti SUPPRESSER a MENTAL TENSION. Jáj, a miesto akcie? Na garážach v Bratislave.

 

V Humennom si v Nostalgia Music Pube zahrajú FACE THE WHISPER a THE SPANTS.

 

Sobota – 30. jún

V sobotu sa v sereďskom Campingu na festivale In Memoriam bude hrať už od obeda. Sobotu vám spríjemnia EPSILON, GLOOM, DARCHAIC, MOR a ďalší.

 

Írsky metal príde na náš východ predviesť ZHI REN. Nájdete ho v Humennom v Nostalgia Music Pube.

 

Nedeľa – 1. júl

Prvý júlový deň je ideálny na koncert grungeovej hviezdy PEARL JAM. Len si za ňou treba vycestovať do Prahy.

 

Ušla nám nejaká akcia? Dajte o nej vedieť v komentári.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *