Víkendový program pre rockerov (29. – 31. marec 2019)

Tak čo, už ste ho podali? Pokiaľ nie ste ušetrení od tejto každoročnej psej povinnosti, tak téma daňového priznania vám v tomto čase bude zrejme rezonovať zo všetkých kútov a vám neostáva nič iné ako v rytme pesničky Relatívny Pokoj od Slobodky vyplniť toto ,,milované“ tlačivo. Pokiaľ vás však dane ani koncert Avantasie nezruinovali, ešte vždy môžete dať šancu nejakej klubovej akcii tento víkend a poriadne si užiť. A v sobotu nezabudnúť ísť voliť!

 

29. marec – piatok

Do košického Collosea zavítajú v rámci spoločného turné SYMFOBIA a NO-CONTROL.

 

V Banskej Bystrici v RC Tartaros na domácej pôde štartujú ABSTRACT svoje turné spolu so SUR AUSTRU, NORTHERN PLAGUE a akciu okorenia a odštartujú GUZZLE BOOZE.

 

ZÓNA A v klube Piano v Trenčíne oslávi svojich 35 rokov na scéne. Predkapely sú ZAKÁZANÝ PRÍSTUP a VÝSTRAHA.

 

Ďalšia slovenská legenda SLOBODNÁ EURÓPA na svojom 30 rokov Tour vystúpi v bratislavskom klube Randal. Ale pozor, dostanete sa sem, len ak už máte lístok, lebo je vypredané. A určite vám zahrajú aj Relatívny Pokoj.

 

Na kapele INÉ KAFE nejeden punkáč aj „nepunkáč“ fičal v puberte, a tak má teraz opäť možnosť si zaspomínať na ich hity v Happy Ende Jasná. 

 

30. marca – sobota

ABSTRACT sa spolu so SUR AUSTRU a NORTHERN PLAGUE presunú do nitrianskej Novej Pekárne, kde ich posilnia PRISON OF MY LIFE.

 

SLOBODNÁ EURÓPA si zopakuje piatkový koncert. Mesto, klub aj stav voľných lístkov ostáva nezmenený (je vypredané).

 

Na Salaši v Partizánskom vystúpia MARTUROS, LABURN DIVER a VOLTAGE.

 

V Senici zahrajú CHAOS IN HEAD, ktorí prídu s novou speváčkou Lenkou, keďže Markéta očakáva prírastok. Držíme palce, nech im vyjde premiéra – ako Lenke, tak aj Market.

 

Zimné klubové vystúpenia uzavrú EUFORY, CASTAWAY a TRANS CARPATIAN ORCHESTRA v Rock Fabric v Poprade.

 

31. marec – nedeľa

,,V nedeli sa nedelá“. Ale nikto vám ísť na koncert nebude brániť, práve naopak. ABSTRACT, SUR ABSTRU a NORTHERN PLAGUE nebudú oddychovať ani v tento deň a rovnako nedajú dýchať ani vám. Posledná zastávka ich miniturné je bratislavská Fuga.

 

V košickom Collosseu to vyzerá na poriadny underground, pretože to tu roztočia WEEDWOLF a MA CHANKA. Žánrovo sa to bude pohybovať okolo sludge, stoner, punk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *