Víkendový program pre rockerov (28. – 30. september 2018)

Vyzerá to, že teplé počasie je už nenávratne fuč, hoci cez víkend sa má o pár stupňov zase otepliť, aj keď má prísť dážď. Ale nič to. Stále sa môžete ísť schovať a zohriať na nejaký ten dobrý koncert. Aj tento týždeň je ponuka bohatá.

 

28. september – piatok

Budeme mať zase na výber, kde ísť od západu až po východ. Začnime teda od Bratislavy, kde bude toho najviac. Napríklad sa budú v Randali oslavovať JACKOVE NARODENINY. 

 

Hneď vedľa v MMC vystúpi RAMMSTEIN REVIVAL BAND.

 

V Kulturák Klube zase bude poriadna punkovica s trojicou kapiel VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM, SATÉNOVÉ RUKY a THE WILDERNESS.

 

Fuga ponúkne hardcore MOSCOW DEATH BRIGADE a AANOD.

 

Keď sa posunieme o niečo vyše sto kilometrov ďalej od hlavného mesta, v Nitre nájdeme u Frankieho Happy Positive Birthday Party s LUISVILLE STORY a SPOLOČNÝ GÉN, kde sa bude zároveň pomáhať dobrej veci.

 

Viac v strede, konkrétne v banskobystrickom Tartarose, budú mať ďalšiu zastávku turné SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, LUNATIC GODS a LABURNUM DIVER.

 

ČAD a CATASTROFY sa presúvajú na sever a v piatok ich valašky a budzogáne zasiahnu Včelín music bar v Martine spolu s kapelou BOX.

 

No a na východe to v košickom Collosseu roztočia WASTAGE, SPACE OF VARIATIONS, TRUE REASON a ALL THE FURY.

29. september – sobota

V Liptovskom Mikuláši v Riderse budú ďalej pokračovať v turné ČAD a CATASTROFY, pričom spoločnosť im urobia aj domáci FEELACURSE. 

 

V Novom Korze v Ružomberku zahrajú CENOTAPH, CRANIOTOMY, UERBEROS a REALMS OF CHAOS.

 

V banskobystrickom Klube 77 sa bude oslavovať 10 rokov kapely UNISEX/seXy papučky, k čomu zahrá aj kapela CHUDÁCI.

 

Bratislava si užije ďalšiu návštevu legendy. Do Rock Cafe sa totiž vráti MARCO MENDOZA s predkapelou BLACK CAGE.

 

Smutnice & Turiec tou sa zase presunie na východ, a tak kapely SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, LUNATIC GODS a LABURNUM DIVER zahrajú v prešovskom Amfiteáter Clube.

 

A v prešovskom Metro Bare zahrajú kapely WASTAGE, SPACE OF VARIATIONS, SIX BETWEEN a SLIGHT LIE.

30. september – nedeľa

A ani na nedeľu nebude žiadny oddych, keďže celý víkend vyvrcholí opäť v Bratislave v MMC spolu s ARKONOU, ACHSAROM a RAMCHATOM.


Použité zdroje:
Foto: aktuality.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *