Víkendový program pre rockerov (27. – 29. júl 2018)

Je jasné, že nás aktuálne zasiahla uhorková sezóna, čo sa týka koncertov a podobných akcií pre našu komunitu. No ako aj minulý víkend, aj tento sa rozhodne dá nájsť niečo, kde si môžete zbehnúť vyhodiť z kopýtka, a to nielen u nás.

 

27. júl – piatok

Začiatok tohto víkendu by ste mohli považovať za skromný, ale po pravde, pre mnohých odštartoval už o pár dní skôr, keď sa začali chystať na poriadny masaker plný poctivého metalu menom LOUD FARM FEST II. Reč je o dvojdňovom festivale, ktorý minulý rok zažil prvý ročník a ponuku bude mať veľmi bohatú aj tentokrát. Však sa pozrite na line-up, kde nájdete napríklad mená ako CYTOTOXIN, NOCTEM či IMPALERS a posúďte sami. Alebo ešte lepšie, rovno si zbaľte veci a vyrazte za zábavou.

 

V Námestove si na piatok a sobotu na seba strhne pozornosť ROCKOVÝ ZÁBER s kapelami SLADE, DRUPI či THE PARANOID.

 

Dvojdňová akcia so začiatkom v piatok bude aj vo Zvolenskej Slatine pod názovm GUČA Umenia 2018. Pre rockerov je však lákavý skôr sobotný program.

 

Ak je však Loud Farm a Rockový záber na vás príliš dlhý a nemáte čas byť mimo v podstate celý víkend, tak si za jednodňovkami budete musieť pocestovať až k naším susedom, ktorí v Prahe privítajú hneď dve veľké mená v jeden večer, a to OBITUARY spolu s DESERTED FEAR a HYPNOSOM v Paláci Akropolis, zatiaľ čo vo Futurum to roztočia FOZZY.

28. júl – sobota

Kto je na LOUD FARME a ROCKOVOM ZÁBERE, ten má o zábavu postarané aj v sobotu, keďže sa koná ich druhá etapa. Pokračovať bude aj GUČA Umenia, kde vás zabavia punkáči THE WILDERNESS či nezameniteľní CHIKI LIKI TU-A.

 

Okrem koncertov sa ale v sobotu napríklad môžete ísť osviežiť na PIVNÚ ŠPACÍRKU do Serede, čo síce nie je o hudbe, avšak dobré pivo snáď neohrdne žiadny správny rocker.

 

Poprípade, pokiaľ ste milovníci histórie, tak sa budú konať aj každoročné BOJE NA HRONE, kde nebude chýbať ani hudba. Napríklad si tu môžete zaspomínať s takou TUBLATANKOU alebo sa vyskákať na ZOČI VOČI.

29. júl – nedeľa

Nedeľa? Tá je zase určená na oddych alebo, pokiaľ ste to nestihli pre iné aktivity v piatok, si môžete urobiť výlet do Čiech, kde ešte raz vystúpia OBITUARY, DESERTED FEAR a HYPNOS, ale tentokrát v ostravskom Barrák Clube.

 

Minulý i tento víkend je toho na výber menej, no o to lepšie. Ale nebojte sa, august to poriadne vynahradí.

 


Použité zdroje:
Foto: slovenskyviral.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *