Víkendový program pre rockerov (27. – 29. apríl 2018)

Priznajte sa, koľkí z vás si zobrali v pondelok voľno? Pred sviatkom práce si predsa treba oddýchnuť a načerpať sily do nového mesiaca. V každom prípade sa už od piatku môžete tešiť na niekoľko dobrých akcií.

 

27. apríl – piatok

V Rožňave si budete môcť zaspievať Love Hurts s megalegendou NAZARETH, ktorá v rámci svojho turné zavíta aj sem a do ďalších dvoch menších slovenských miest.

 

V košickom Collosseu vystúpia punkové kapely PETER AND THE TEST TUBE BABIES spolu s RÚBÄNISKOM.

 

Vidieť Pink Floyd je sen skoro každého rockera a vidieť ich na živo nie je len tak. Ale pozrieť si aspoň nosnú časť kapely a možnosť vypočuť si naživo ich najväčšie hity v podaní ROGERA WATERSA, to už stojí za hriech. V pražskej O2 Aréne to môžete zažiť už dnes.

 

Vo Vrútkach v RC Mlyn vás bude za neplnenie poddanských povinností palicovať kapela DEREŠ. Spolu s ňou vystúpia aj MAD FREQUENCY.

 

Dvojica muzikantov VEĽKÁ POTREBA zasiahne Panoptikum Ružomberok.

 

Predposledný koncert turné THE PARANOID. To sa bude diať v piatok večer v žilinskom Smer Music Bare.

 

28. apríl – sobota 

V mikulášskom Kolotočove vystúpia PRINCOVIA. Kapela je založená ex-gitaristom Zóny A. Spolu s nimi na Liptov zavítajú THE RISING SIGN, oravská indierocková banda.

 

V ružomberskom Novom Korze vám do tanca zahrá PALO CHODELKA so svojou Liquid Boogie Roll.

 

V banskobystrickom Klube 77 sa pre zmenu bude hrať na temnú nôtu. Pre všetkých gotikov je tu akcia ĽAHKEJ MÚZY a TERMINAL STATE.  

 

Naopak, úplné odľahčenie, infantilné pesničky a downgrade príde s PENTAGRAMČEKOM, ktorí vystúpia v bratislavskom novootvorenom klube Kulturák. 

 

V bratislavskom MMC budú mať sviatok všetci punkáči. DAVOVÁ PSYCHÓZA, legenda československej punkovej scény, ktorú tiež vidieť vystupovať len veľmi zriedkavo, sa konečne dala po rokoch dokopy a koncerty nielen plánuje, ale už aj uskutočňuje. Spolu s nimi vystúpia THE WILDERNES, ILEGALITY a ROMANES.

 

V Dome kultúry v Topoľčanoch sa uskutoční už štvrtýkrát benefičný koncert pre malého Maxa, na ktorom vystúpia BOX, DEPRESY, HEAD2DOWN, COLDBLOODED, LANDLESS a TRUE REASON.

 

Do Nostalgia Music Pubu v Humennom prídu zbíjať zbojníci CATASTROFY za doprovodu domácich PAPUNDEKEĽ NEVER DIES.

 

DEREŠ sa z Vrútok v sobotu presunú do nitrianskeho podniku Frankie Rock Club. O pódium sa podelia s BROKEN RAIN z Banskej Bystrice.

 

V Klube Za Rampami v Novom Meste nad Váhom dostanú priestor mladé kapely na súťažnom festivale FAMAT 2018. Súťažiť budú kapely PULL OUT THE MONSTER, AUTUMN SMILE, VIVETRAY, JAMSQUAD, SIXTYNAJN a BULLET HOLES a nesúťažne sa predstavia FUERA FONDO. Záver večera bude patriť jednému z posledných vystúpení kapely BIJOUTERRIER. 

 

THE PARANOID ukončia svoje turné v Košiciach, v domovskom meste svojho nového speváka Roba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *