Víkendový program pre rockerov (26. – 28. júl 2019)

Minulý víkend, teda, nielen víkend, sme mali metalový sviatok s už desaťročnou tradíciou Gothoom. Tam sa zrejme objavila väčšina z vás. Pokiaľ ste ešte nestihli dospať ten náklad, čo tento rok festival ponúkal, môžete tak urobiť napríklad tento víkend, keďže nie je v ponuke toho veľa, kde sa dá vyskákať. No ak by sa vám predsa len zachcelo zábavy, čosi sa nájde. Hlavne ale nazbierajte sily na silný august, ktorý je za dverami.

 

Piatok – 26. júl

Už od štvrtka v Starej Turej v autocampingu Dubník prebieha TANEC SLNKA, ktorý potrvá až do nedele a má v ponuke aj niečo pre rockovejšie duše. Hlavne si tam však prídu na svoje milovníci motoriek, keďže ide o festival týchto silných strojov. Do tanca vám tu zahrá 33 kapiel na troch pódách, pričom jedno z nich je čisto venované rocku. Vystúpia tu napríklad kapely HORKÝŽE SLÍŽE, INE KAFE, KISS FOREVER BAND, RAMMSTEIN REVIVAL či ZONA A.

 

Pokiaľ by ste ale radšej samostatný koncert na jeden večer, potom si skočte do Bratislavy Na garáže, kde zahrajú kapely FROM OUR HANDS, LANDLESS a SYMBIOSIS.

 

Kasárne/kulturpark v Košiciach budú zase hostiť INE KAFE s mladými bandami ZOČI VOČI a REUNION.

Sobota – 27. júla

Ak by ste ale radšej prechádzku, potom bude pre vás vhodnejší sobotňajší program. V tomto teple treba dodržiavať pitný, či dokonca aj pivný režim. Preto sa choďte pošpacírovať na PIVNÚ ŠPACÍRKU v campingu v Seredi, kde si postupne prejdete až desiatimi podnikmi. A ešte aj tu vám k tomu všetkému zahrajú na našu nôtu. Konkrétne vystúpia skupiny FOUR FACES, RUMASKA, SIC, KTO CHCE ČO CHCE a ODIN‚S RAVENS.

 

Ak by vám predsa len chýbalo niečo hudobne tvrdšie, potom zamierte do bratislavskej Cyklo Kuchyne, kde na vás budú čakať blackovo ladené kapely – Nemci OCASO (post metal, neocrust) a dve domáce veci BESNA (post black) s COLLAPSE AND DIE (blackgaze).


Použité zdroje:
Foto: flickr.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *