Víkendový program pre rockerov (26. – 28. január 2018)

Máme pred sebou posledný januárový víkend. Nečakajú nás síce žiadne veľké mená ako ten minulý, ale pár nadupaných akcií sa nájde.

 

26. január – piatok

RAMCHAT čakajú oslavy, lebo ich Nepočaria, tak sa volá ich nový album, čaká krst. Ten sa uskutoční v RC Mlyn Vrútky. Spolu k nim sa na oslavu pridajú kultoví brnianski blackmetalisti ASGARD. Z Bánoviec nad Bebravou sa dorútia ATTACK OF RAGE a z Levíc ACHSAR.

 

Liptovský Mikuláš čaká vzácna návšteva. Do Ridersu zavítajú dánski deathmetalisti BAEST. Podporiť ich prídu košickí deathmetalisti MORDUM, kežmarskí blackmetalisti MACHINA BAPHOMETA a od vedľa z Dolného Liptova spod Malinô Brda prídu ATARAXIA.

AKTUALIZÁCIA (14:45): Baest sa z vážnych zdravotných dôvodov akcie nezúčastnia a rušia aj ďalšie koncerty. Zvyšní účinkujúci to návštevníkom Ridersu určite vynahradia.

 

V bratislavskom British Rock Stars bude pre zmenu punkovica. Predstavia sa tu bratislavské kapely THE KARNSTTEINS, predstavitelia horor punku, a PARTIZÁNI.

 

27. január – sobota

Po skromnom začiatku v piatok si nevydýchnete ani v sobotu. Pokiaľ vaše srdce piští aj po inom druhu kultúry, ale zas aby to nebolo málo temné, tak v Nostalgii bude premietanie Goyovej výstavy Visions Of Flesh And Blood. Potom už hor sa na koncerty.

 

V bratislavskom Britishi to bude zimná edícia Family Festu, kde popri rôznych prednáškach o ekológii, vegánstve či čajovej kultúre vystúpia kapely LANDLESS, SUPPRESSER, THE WILDERNESS, HOWL, HRZAVÝ NÔŽ.

 

Akcia víkendu sa tentokrát uskutoční v Trenčíne v klube Lúč. Legendárne deathmetalové  kapely DEPRESY a DEHYDRATED tu chystajú poriadnu metelicu. Z Brna sa pridajú deathmetalisti FATALITY a na záver vystúpi vzácny hosť BIG BOSS.

 

V Banskej Bystrici to bude opäť čistá temnota. V Tartarose sa pripravte na poriadnu nádielku raw black metalu, aztécku mytológiu, okultizmus a kultúru smrti. Vystúpia tu kapely VOLAHN, ARIZMENDOU, DOLORVOTRE a PORENUT.

 

V Lučenci to bude zas nádielka hardcore punku a crustu. V Slimáku vystúpia DISTAX zo Svitu, HROBAR z Banskej Štiavnice a domáci DESIDE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *