Víkendový program pre rockerov (26. – 28. apríl 2019)

Veľká noc je za nami. Šunka v chladničke zjedená, alkohol dopitý. A pred nami je posledný aprílový víkend. Pokiaľ pochádzate z lokalít, kde sa dodržiavajú tradície, cez víkend vás čaká stavanie májov. Prvého je síce až v stredu, ale kto by ho staval cez pracovný deň? Ale ak sa nám tieto tradície z nejakého dôvodu vyhýbajú, pre vás sú tu predsa klubové akcie po Slovensku. 

 

26. apríl – piatok

V banskobystrickom Klube 77 sa pripravte na dámsku jazdu (aj keď len čiastočne). V každej kapele je totiž jedna rockerka alebo metláčka. Ide o bandy MARTUROS, EUFORY a FICTIVE MARRY.

 

V Liptovskom Mikuláši sa na Guothovej za pekárňami uskutoční šieste pokračovanie AKUpunkTÚRY. Pripravené sú pre vás kapely SISTEM ERORR a MY O VLKOCH. PIVNICA sa, žiaľ, ospravedlnili pre zdravotné problémy.

 

SLOBODNÁ EURÓPA oslávi svoju tridsiatku aj vo Zvolene v Kulturáku.

 

27. apríl – sobota

V obci Láb sa uskutoční jeden z mnohých majálesov, čo sa v najbližšej dobe uskutočnia. Okrem mainstreamových popíkov tu vystúpia ZOČI VOČI, INE KAFE, RAMMSTEIN REVIVAL a ROGER OUT.

 

Trebišov privíta ALL THE FURY, LUNAKHOD a SURGERY vo svojej vinárni MSKS Trebišov.

 

Žilinský klub 12 opíc prichýli druhý ročník Rockovej Fujary. Vystúpia tu PRIVATE JET, JAMING WITH THE DEVIL, GROW UP.

 

Topoľčany a klub Barbar budú hostiť kapely SUBURBAN TERRORIST, CONSTANS COMPROMISSUM a AGRESIA.

 

V košickom Collosseu vystúpia TOY PIŠTOĽS, SAMORAST a ZOZOO.

 

V Tartarose v Banskej Bystrici vystúpia alternatívni O:B:D a KVET Z ALOKATU.

 

Do Nového Mesta nad Váhom sa do Klubu za rampani môžete vybrať na 17. ročník festivalu FAMAT 2019. Súťažiť o vystúpenie na Topfeste budú TAIBORG, PATÁLIA, ROCKOVANKA, MF, ETUEDOGS, PUNKOVÁ KNEDLA, hosťom budú MAD FREQUENCY a na záver aj METROPOLIS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *