Víkendový program pre rockerov (25. – 27. máj 2018)

Po divokom minulom týždni sa už situácia upokojila a tento týždeň už toľko koncertov nebolo. Tento víkend nás pre zmenu čakajú aj prvé festivaly ako predzvesť neúprosne blížiaceho sa leta. Najviac metalistov stretnete kde? Predsa na nejakom stredovekom feste. Pokiaľ teda potrebujete vyplniť čas počas dňa, môžete hociktorý víkendový deň zavítať do Holíča, kde sa v areáli Vodného zámku koná festival Rotenstein. A potom už naozaj, hor sa na koncerty!

 

Piatok – 25. máj 

Aj na Záhorí sa podarí občas dobrá akcia. V Malackách nás čaká ORgazma Rock Fest. Počas dvojdňového festivalu nás čaká množstvo výborných domácich kapiel, od rockových až po najtvrdšie skupiny čierneho a smrtiaceho kovu. V piatok vystúpia DOWN TO HELL, KAPRIOLA, PORTA INFERI, STRIPLESS, BULLET HOLLES, HLAHOL TEPLICE a KELWIN. Nejaké mená si nechali aj na sobotu, a tak začínajú vysoko. Koncert otvoria EUFORY, po nich pôjdu AHARD, RIMORTIS, PERSEUS, WITCH HAMMER, REQUIEM, DOGA, THE PANT, GLOOM a na záver SYMFOBIA.

 

Podobne to bude aj na Orave. V Nižnej nad Oravou sa uskutoční 11. ročník Rockového leta. Ťahúňom sú ARAKAIN s Luciou Bílou. Okrem nich tu vystúpi Palo Chodelka so svojou LIQUID BOOGIE ROLL, FOREST JUMP, CHAINSAW, CALIBER X, PANDÓRIUM a do detstva sa vrátite s Petrom Nagyom a jeho kapelou INDIGO.

 

Žiť sa bude aj na Liptove. V Ružomberku sa bude spievať, tancovať a hrať na ľudovú nôtu. Vystúpia tu paganmetalisti RAMCHAT spolu s ACHSAR a BREATH OF DEATH.

 

Konečne sa po dlhej dobe dočkáme koncertu aj v trnavskom Art Klube. Na akcii s názvom STOMP IT UP Hardcore Night vystúpia ACT ON DISPUTES, I AM THE VERDICT a TRIBUTE TO FREEDOM.

 

V košickom RockHell si môžeme užiť návrat kapely WASTAGE na pódium. Spolu s nimi zahrajú SIX BETWEEN.

 

V bratislavskom Rock Café vystúpia DOCTOR VICTOR.

 

V novootvorenom bratislavskom klube Kulturák to roztočia ALL FACES DOWN spolu s NIGHTINGALE a BLESSED WITH A CURSE.

 

V Prešove bude v Metro Bare zahraničná návšteva – RESURRECTED z Nemecka, SECTESY z Čiech a naše legendy PERVERSITY. 

 

Sobota – 26. máj

Okrem druhého dňa malackého ORgazma Rock Festu tu máme death akcie, opäť v Trnave a na Liptove. V trnavskom Art Klube to budú deathgrindoví MELANCHOLY PESSMISM, nitrianski black/deathmetalisti EMPYRION a domáci deathmetalisti DYSANCHELY na akcii Hard Music in Trnava.

 

Aj v mikulášskom Riderse sa tešte na trojicu RESURRECTED, SECTESY a PERVERSITY.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *