Víkendový program pre rockerov (24. – 26. marec)

Nastal čas, kedy si treba začať pomaly zvykať na víkendový režim. Táto časť týždňa sa neúprosne blíži a aby ste neostali zaskočení, máme tu pre vás krátku rekapituláciu toho, čo vás čaká.

 

V piatok sa bude v bratislavskom Randali nekrstiť album Inertia kapely SYMBIOSIS. Spolu s nimi nebudú tiež krstiť UNAFFECTED EVOLUTION a FOX TERRITORY. V KC Dunaj sa chystá Rock N´ Roll Night.

 

V Britishi bude štvrté pokračovanie FEED YOUR EARS. Tentokrát tu vystúpia Brňania SAFE ESCAPE. Tí sa pohybujú na pomedzí grungeu, psychadelic, punku a postrocku. Domáci BASED ON GREED si zas s vami zathrashujú a nakoniec sa aj s vami opijú. BAKING BREAD, alternatívni gruengeri zo Žiliny, prídu predstaviť ich novinky z pripravovaného albumu. Kapela DENOI sa najskôr z akcie odhlásila z rodinných dôvodov, no potom zverejnili status, ako by sa mali zúčastniť, takže uvidíme, ako to bude… Nakoniec príde možno aj kúzelník, ale hlavne príďte vy.

 

Na druhej strane republiky v Košiciach začína Všehochuť Tour – Turné víťazov RM, kde sa predstaví to najlepšie z tohtoročnej Rockovej Maturity. 

 

V sobotu, po Metalovej opekačke, sa pekne domov dať doporiadku a šup do klubov. V Randali bude gitarový virtuóz PLINI s podporou DAVID MAXIM MICIC a DISPERSE.

 

Vo Fuge budú besniť zbojníci už piatykrát. Na tohtoročnom Besnení Zbojníkov Vol. 5 vystúpia okrem CATASTROFY aj kapely ACID FORCE, mladí thrasheri z Banskej Bystrice, hardcoreáci PRŮMYSLOVÁ SMRT z Jihlavy, a naši Tatranci DISTAX. Majú vonku prvú nahrávku, ale tú vám určite predvedú aj vo Fuge.

 

V Žiline sa v Klube Kolečko chystá párty mesiaca s názvom Špinavé Úgečko. Vystúpia tu popradskí ASTAROT a Mikuláščania FIERY WALTZ, ktorí po rokoch pasivity začali opäť koncertovať vo veľkom. Akciu zastrešuje domáca kapela MINOR a celé to odštartujú GENTLY YOURS, rockeri z Francúzka.

 

V ružomberskom Novom Korze sa na vás teši powermetalová  kapela EUFORY na akcii Metal Night in Nové Korzo.

 

V Nitre v bare MARIATCHI sa uskutoční akcia Brotherhood Night. Vystúpia tu kapely BEAUTIFUL BASTARD  a horrorpunkáči DROWNING CHARON.

 

Pre skutočných fajnšmekrov, ktorí si počkajú až do nedele, je tu vystúpenie poľskej kapely OBSCURE SPHINX. Podporu im budú robiť českí proresívni metalisti POSTCARDS FROM ARKHAM a Trnavčania ANIMA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *