Víkendový program pre rockerov (24. – 26. máj 2019)

Máme pred sebou posledný májový víkend, ten ďalší už bude patriť júnu. Po minulom víkende sme spoznali víťazov Wacken Metal Battle. Na nemeckom Wackene sa predvedú April Weeps, ktorým gratulujeme. Žiaľ, nás však aj opustil spisovateľ Dušan Mitana. Naši hokejisti opustili majstrovstvá, domov to nemali ďaleko. Tento víkend nás okrem volieb do Europarlamentu, rytierskeho festivalu Rotenstein (tu bude asi viac metalistov ako na koncertoch) a pokračovanie v hokejovom maratóne čaká kopec koncertov.

 

24. máj – piatok

V bratislavskom MMC na akcii 30 rokov pekla na Zemi a na Slovensku a.k.a. Elvis sa vracia k jubilejnému 30. výročiu existencie KARPINY vystúpi zakladateľ a autor textov Elvis spolu s ostatnými pôvodnými, teraz už ex-členmi tejto slovenskej bandy.

 

Kus ďalej až v Dúbravke v Rock Café vystúpia INTREPID, sú to naši najznámejší Metallica tribute band.

 

Na popradskom Koncerte na garážach oprášia španielčinu. Budú mať totiž hosťa až z Mexika. Okrem grind a gorecoreových GORE AND CARNAGE vystúpia domáce kapely HUMAN HUMUS a POTHRATOR.

 

V košickom Cassbare sa uskutoční druhé pokračovanie GAIN PARTY, ale nebojte sa, žiadny zakázaný doping sa nekoná. Napumpujete sa len dobrou hudbou s THORWALD, INSISTENT a BOWEL FUCK.

 

25. máj – sobota

V Lodenici na Mlynčoku, čo je pri Slovenskej Lupči, sa uskutoční druhý ročník Kultúr Festu. Vystúpia tu GATTACA, LAKKA, RANA, PIVNICA, CACIB DORTMUND, THE WILDERNESS, NABOSOPOSKLE, HUMAN HUMUS, DADCARE, ĎAS, SHADOW OF TELEVISION.

 

V Acafé v Čadi vystúpia DECULTIVATE, MAJORY STEWART-BAXTER a PROTI SRSTI.

 

Vo zvolenskom Delta Clube sa uskutoční akcia Zvolenský Mlynček. Pripravte sa na kapely I AM THE VERDICT, BLOODY REDEMPTION, PATRIARCHA, DEPOSITED FLESH.

 

V topoľčianskom Dome Kultúry sa bude konať druhý ročník MAX Festu venovaného prevažne hudobnému štýlu hardcore. Vystúpia tu TRUE REASON, BARRICADE, ATTACK OF RAGE, ZACIATOK KONCA, GODNOISE.

 

Masaker bude aj v Novom Korze v Ružomberku s kapelami INSISTENT, BOWEL FUCK, THORWALD a ATARAXIA.

 

V Harley Saloon v Bratislave uskutoční kapela BULLET HOLES krst svojho albumu Perfektný Svet.

 

 26. máj – nedeľa

Oddýchnuť vám nedajú ani v nedeľu. V bratislavskom Kulturáku sa uskutoční Whoneedyslyrics. Vystúpia tu kapely AM FOST LA MUNTE SI MI-a PLACUT s podporou domácich COLLAPSE AND DIE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *