Víkendový program pre rockerov (24. – 26. február)

Pomaly, ale isto sa nám končí aj tento pracovný týždeň, a tak je na čase pripomenúť si, čo nás čaká cez víkend. Určite sa už neviete dočkať piatkového večera, ako si s kamarátmi vybehnete na pivo a ideálne nejakú klubovku k tomu na spríjemnenie večera.

 

Pre čierne duše tu budeme mať akciu s názvom Infection Act Present. Akcia sa uskutočnila aj včera v Banskej Bystrici, ale kupodivu množstvo milovníkov čierneho kovu sa chystá hlavne kúsok za hranice do Karvinej, kde sa to uskutoční v klube Hard Cafe. Domáce české kapely INFERNO, MALLEPHYR a SILVA NIGRA posilnia poľský BESATT a Ukrajinci KZOHH.

 

Do Brezovej pod Bradlom sa vracajú metalové koncerty a hneď prvý vás čaká v piatok v Brezovskom Šenku s názvom Brizoua Rox vol. 1

 

Podstatne bohatšia na koncerty bude sobota. V Seredi sa uskutoční ďalšia časť ich povestnej Flesh Party, tentokrát s číslom 23. Vystúpia tu na jednej strane kapely inklinujúce k smrtiacemu kovu a grindu ako AHUMADO GRANUJO, STILLBIRTH, CRANIOTOMY, CHOKED BY OWN VOMITS, KANDAR a na druhej strane kapely, ktorým patria temné zákutia metalu RAMCHAT, RAVENARIUM a ONO.

 

Koncerty neobídu ani Liptov, a tak na dolniakoch sa pre vás v Ružomberku, konkrétne v klube Nové Korzo, chystá koncert domácich ATARAXIA spolu s ďalšími kapelami – THORWALD, grindcore z Košíc, MEDICATION TIME, lučenecká power-violence kapela, a line-up uzatvárajú domáci thrasheri RATIMOR.

 

Na horniakoch v Liptovskom Mikuláši príde hrmavica s názvom Švédsky attack s podporou diabolských Žilinčanov. Masakrálnu nádielku moderného metalu z ďalekého severu prinesú švédske kapely GRAYSCALE SEASON a  A DEAD TREE DOESN’T TALK. Domácu podporu im prídu robiť Žilinčania JAMMING WITH THE DEVIL.

 

A na záver konečne aj jedna akcia, kde trocha uberieme a zjemníme. V Handlovej je to pre vás akcia pod záštitou kapely EUFORY s názvom Metal Night in Rock Chopers Club.

 

Prajeme vám príjemný víkend a plný kvalitnej hudby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *