Víkendový program pre rockerov (23. – 25. február 2018)

Štvrtý februárový víkend si mnohí zrejme odbili ešte vo štvrtok, keď sa Slovensko rozdelilo na dve polovice. Na východe sa postavili do arény košického Collossea NAPALM DEATH. Západ pre zmenu hostil rovnako veľkú hviezdu CANNIBAL CORPSE. Pre tých, čo prežili tento masaker z oboch strán, sa cez víkend chystá niekoľko ďalších.

 

23. február – piatok

V mikulášskom Riderse sa k slovu opäť dostanú mladé hardcoreové kapely na čele s DEATH REMAINS. Títo Angličania sa dali dokopy len minulý rok. Podporiť ich prídu slovenské kapely LANDLESS a STERCORE.

 

24. február – sobota

Dominovať víkendu bude FLESH PARTY. V Dome kultúry Sereď sa už po dvadsiaty štvrtý raz zídu všetci krochkáči a chlievikári na poriadne odviazanú tancovačku. O kultúrnu vložku sa pre postarajú CYTOTOXIN, brutal death slammetalová kapela z Nemecka a zároveň headliner večera, CONSUMED BY VULTURES zo Švajčiarska, VxPxOxAxAxWxAxMxC – slam/gore grind z Rakúska. Od českých bratov prídu SMASHING DUMPLINGS, POTHEA D a z koncertu z Napalm Death z Košíc pricestujú HUMAN HUMUS. Okrem nich vystúpia zo Slovenska ešte TRACRIOMY a ABORT TO BE BORN.

 

V sobotu sa tiež bude myslieť aj na tých, čo potrebujú pomoc druhých. Uskutočnia sa až dva benefičné koncerty. Prvý s názvom Winterfest All For One sa uskutoční v Laser Arene v Čadci. Vidieť tu budete zástupcov mladého metalu RUST2DUST a paganmetalistov RAMCHAT. Na bežnom koncerte by ste kapely z tak odlišných žánrov videli na jednom pódiu len ťažko, ale ide o dobrú vec a v takom prípade to predsa nie je vôbec dôležité. Okrem nich vystúpia aj ALL AGAINST NOTHING a IMMERSION.

 

Druhou akciou bude benefičný koncert Štupel. Tu vystúpia kapely KARPINA, KONFLIKT, RAMONES BA, GROBIANI a GULERVÁČ.

Svoj nový album prvýkrát od vydania na domácej pôde v košickom klube Collosseum odprezentujú WHITIN SILENCE. Spolu s nimi spríjemnia metalistom večer kapely EUFORY a SINNERS MOON.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *