Víkendový program pre rockerov (22. – 24. november 2019)

Čas neúprosne letí a zase tu máme víkend. November je vo všeobecnosti plný rôznych fajnových koncertov aj cez týždeň, nieto ešte cez víkend. Takže máte zaručený bohatý výber. Minimálne pre tentokrát určite a niektoré veci si môžete dať trebárs i viackrát za sebou.

Piatok – 22. november

Aby sa východniari nehnevali, pre zmenu začneme od východu na západ. V prešovskom amfíku bude UGE ECSTASY 32. Vystúpia tam SANATORIUM, CRANIAL CARNAGE, MORDUM a BRUTE.

 

O čosi viac na sever v Hostinci u Kováča v Dolnom Kubíne spoja sily Švajčiari SIMIA SAPIENS s domácimi THE RISING SIGN.

 

No a na severe zostaneme aj s NÖ FESTOM, ktorý sa udeje na chate Trangoška v Hornej Lehote, kde zahrajú VOLE, CTIB, LUTRA, AHOJ, FAT, GETO, VLOČKA, INCRIMINATE a ĎAS. Festival bude prebiehať nielen dnes, ale ešte i zajtra.

 

V žilinskom Smer Klube 77 bude po päťročnej odmlke jedna zo zastávok ďalšieho METAL SHOP TOUR so skupinami ADOR DORATH, ANTIGOD, DOOMAS a MOISANI.

 

V Banskej Štiavnici v Art Café to skôr je na punkovú nôtu s tretím pokračovaním PUNK FOR AMNESTY, ktoré organizátori rozvrhli od štvrtka až po sobotu. V piatok sa tu môžete tešiť na skupiny NOVÁ KRV a HVIEZDA, v sobotu na ROZPOR s HOUPACÍMI KOŇMI.

 

Prievidzský Piano Music Club zase bude rezonovať grungeom za hry NIRVANA REVIVAL BAND.

 

Nechajme už ale východ, sever a stred našej krajiny tak a poďme o kúsok ďalej. Napríklad do Nitry, kde v Mariatchi bude ďalšia zastávka MIKULÁŠSKEJ TANCOVAČKY s ČADOM, ROZPOROM a FYASCOM.

 

Ale ani hlavné mesto zase nezostane opomenuté. V krásavici na Dunaji si v Randali môžete zájsť vychutnať nový album CASTAWAY, ktorý im pomôžu podporiť a predstviť aj zoskupenia SYMFOBIA a RENAISSANCE.

Sobota – 23. november

Piatok sme ukončili na západe, tak tam teda aj zostaňme a stále v Bratislave, kde v Randali môžete stretnúť METALOVÉHO DZIVOČÁKA, ktorý vám prinesie krst nového albumu skupiny PSEUDOSAPIENS. Lenže, čo by to bolo za krst, keby ho nepodporili aj ďalšie zoskupenia? Preto zahrajú ešte DOWN TO HELL, ETERNAL DAMNATION, GUARDIANS OF ASGAARD (AMON AMARTH TRIBUTE) a VANGUARD.

 

Oslavovať sa však bude aj v Kulturák klube, kde ĽAHKÁ MÚZA bude hrať na počesť svojho 35. výročia na scéne. Podporia ich i TERMINAL STATE.

 

Teraz sa posuňmue do Nitry, kde sa v sobotu chystajú hneď dve akcie. V Novej pekárni budú už tretie BOMBY NA NITRU, tentokrát s ABORTION, SEE YOU IN HELL, SANATORIUM, CRANIOTOMY, BUT, HUMAN HUMUS a DADCARE. 

 

U Frankieho si urobia ďalšiu zastávku v poradí CASTAWAY so SYMFOBIOU.

 

Na námestí v Piešťanoch v rámci vianočných trhov nájdete LUCIE COVER BAND.

 

A v novomestskom klube Blue Note zase NIRVANA TRIBUTE BAND.

 

V banskobystrickom Klube 77 sa zase uskutoční ďalšia zastávka METAL SHOP TOUR s ADOR DORATH, DOOMAS, DEAD CARNAGE a MOISANI.

 

A nezahanbí sa zase ani sever. Music Club 12 opíc v Žiline bude hostiť v poradí jedenásty MINOR UG DAY so skupinami ASTAROT, NEKTESM, GET AWAY a MALFORMATION. 

 

V RC Mlyne vo Vrútkach si urobia ďalší zárez v turné VOLUME, JAMMING WITH THE DEVIL a ARILADE. 

 

No a v Liptovskom Mikuláši v Kolotočove budú mať zastávku SIMIA SAPIENS a THE RISING SIGN.

Nedeľa – 24. november

Ak ste čakali, že po takomto náklade akcií bude aspoň nedeľa oddychová, tak na to zabudnite, lebo v Randali v Bratislave si na vás počká štvorica MALOKARPATAN, VIRCOLAC, GOATCRAFT a SACRILEGIA a v Kulturák klube zase FOR I AM KING, FROM SORROW TO SERENITY a STERCORE.


Použité zdroje:
Foro: Flickr.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *