Víkendový program pre rockerov

Týždeň sa prehupol do druhej polovice a vy sa už môžete začať tešiť na víkend. Aby ste ho netrávili len doma pri telke alebo s vysávačom, pozrite si, kde vás čo čaká.

 

Už v piatok je v Martine prichystaný koncert s názvom Turiec Fest – zimný špeciál. Vystúpia na ňom dve stálice nášho punkrockového neba HORKÍŽE SLÍŽE a KONFLIKT. Akciu otvoria domáci speed/power metalisti EUFORY.

 

V sobotu vás čakajú viaceré akcie. V Poprade to bude akcia s našľapaným line-upom Black Valentine. Ako headliner sa predstaví naša deathmetalová stálica DEHYDRATED z Piešťan. Spolu s nimi vystúpia ATARAXIA, nováčikovia na grindcoreovej scéne, ktorí vás rýchlo presvedčia, že nie sú žiadni zelenáči. Domácou kapelou budú deathmetalisti SURGER. Do temných vôd sa s nami ponoria black/deathmetalisti ESCHATON. 

 

V Liptovskom Mikuláši nás čaká riadna tancovačka s hard/metalcoreovými kapelami ONCE UPON TIME a IMMERSION.

 

Pre tých čo majú radšej komornejšiu atmosféru, je tu Guitar Night: Matúš Novanský/Awareness/7 spôsobov. Matúš Novanský, líder kapely Ohen, tu predstaví svoj sólový multižánrový projekt, kde vám predstaví netradičné nematalové skladby z vlastnej tvorby, pohybujúce sa na rozpätí folk, blues a grunge. Spolu s ním vystúpia mladé domáce kapely AWARENES, ktorí sa nechcú škatulkovať do žánru, a progresívni rockeri 7spôsobov.

 

V Nitre sa v Novej Pekárni môžete pozrieť na nádejných gitaristov, ktorí budú súťažiť o titul najlepšieho gitaristu spomedzi amatérov. Tak neseďte doma, vidíme sa v niektorom z klubov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *