Víkendový program pre rockerov (21. – 23. september 2018)

Počasie sa stále tvári, akoby sme mali leto, ale kalendár hlási, že tento víkend bude prvý jesenný deň. A vraj sa má aj ochladiť. Treba sa preto niekde schovať do tepla, napríklad na nejaký ten poriadny koncert.

 

21. september

Dnes bude na výber hneď z niekoľkých akcií. Napríklad si môžete zájsť do RC Mlyn Vrútky na Smutnice, kde vystúpia Moraváci SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY spolu s našimi LUNATIC GODS a LABURNUM DIVER.

 

Na severe bude toho viac. V Liptovskom Mikuláši bude pokračovať R*zj*b*l*m*dnu indór fäst druhým, metalovým dňom s kapelami CRANIOTOMY, EMBOLISM, ABORTION, ABSTRACT, THORWALD, KILLCHAIN, SURGERY a POTHRATOR.

 

O niečo južnejšie, viac bližšie k stredu, sa v Banskej Bystrici bude konať Spomienka na Hendrixa s RENÉM LACKOM A KAPELOU.

 

V Brezne odštartuje druhá časť tunré Valašky a budzogáne kapiel CATASTROFY a ČAD. V podniku Bombura sa s nimi ukáže kapela HUMAN HUMUS.

 

Východ tiež opäť nezostane zabudnutý. V prešovskom Wave clube vystúpia ALTER EGO, GLOOM a CIRYAM.

 

V Humennom v novom klube History art & music club zahrá kapela STOPA.

 

Ak vám nevadí koncert len na plátne, môžete si skočiť do kín siete CINEMAX na premietanie RAMMSTEIN IN AMERIKA.

22. september

Sobotu si radšej vezmime pekne od západu, lebo je pre tento týždeň zase poriadne namakaná. Tak trebárs v Malackách bude festival Malarock s kapelami OLDYMPIC, ALKASALTZER, AC+, DOWN TO HELL a BEYOND.

 

V Bratislave sa bude v Randali konať Pivný beh spojený s Beer Rockom, kde sa predstavia skupiny MORČATA NA ÚTĚKU, VISION DAYS, BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ, DECILITR RUMU a BADIANZ, no a ako špeciálny hosť sem zavíta BRAŇO MOJSEJ.

 

Ale nebude to jediná akcia v rámci nášho hlavného mesta, pretože vo Fuge hneď niekoľko dám ukáže, že budúcnosť patrí ženám. Učinia tak napríklad KINKIES.

 

Keď sa posunieme o kúsok ďalej, prídeme do Nitry k Frankiemu, kde na Jack Daniels párty budú hrať ROLLING STONES REVIVAL BAND z Brna.

 

V Brezne v rámci Time Out 2 v Dart Clube zahrajú MINOR, ASTAROT, FIERY WALTZ a P.O.P.

 

Do Námestova do Barón Pubu sa v rámci turné presunú kapely SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY a LUNATIC GODS, ale aj PANDORUM, CROSSBREEDS a LABURNUM DIVER.

 

A keďže nám už zostáva len východ, tak tam v košickom Collosseu vystúpia CATASTROFY, ČAD, SURGERY a BLACK LIGHT.


Použité zdroje:
Foto: lonsdalepark.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *