Vikendový program pre rockerov (21. – 23. apríl)

Pokiaľ ste po celom týždni lační po poriadnom hudobnom víkendovom zážitku, ponúkame vám z jedálnička tieto lahôdky.

 

Ako predkrm tu máme piatkové akcie. V Banskej Bystrici bude večer patriť punku. V Tartarose sa chystá koncert troch kapiel – Pražákov SPS, domácich chlast-rockerov ABBa (nebojte sa, so švédskymi menovcami nemajú nič spoločné) a SITŇAN, punkáčov zo Žiaru nad Hronom. Keď ich nestihnete v Bystrici alebo tam máte ďaleko, v sobotu vystúpia aj v Košiciach.

 

V bratislavskom British Rock Café chystá vystúpenie ESAZLEZA, ktorá sa v Bratislave postaví na pódium po troch rokoch. Spolu s ňou vystúpia math-rockeri z Maďarska ROSA PARKS a česká kapela SUPEREGO KID.

 

V Randali sa chystá koncert našej legendárnej SLOBODNEJ EURÓPY. Whiskyho bandu hádam netreba nijako špeciálne predstavovať. So Sveťom to ťahajú už úctyhodných 27 rokov. Na konte majú 4 albumy, čo síce nie je veľa, ale v ich textoch sa nájde snáď každý. Predskakovať im budú THE WILDERNESS z Trnavy.

 

V Ružomberku sa v klube Panoptikum uskutoční vystúpenie ,,talianskych Depeche Mode“, kapely TELEGRAPH.

Ako hlavné jedlo je pre vás prichystané sobotňajšie menu. Zoberieme to pekne z východu. V Košiciach sa bude konať Wacken Metal Battle východnej divízie. V klube Riders Pub vystúpia domáci thrasheri BLACK LIGHT, banskobystrickí metalcoreisti DEATH SENTENCE, sabinovskí GLOOM (o týchto gotikoch sa v poslednom čase veľa hovorí), domáci deathmetalisti DISCOLATE, mladí thrasheri ACID FORCE z Banskej Bystrice a zastúpenie z Liptovia predstavia našľapaní deathmetalisti FEEL A CURSE.

V Košickom Colloseu si to pre zmenu zopakujú z piatka SPS.

V banskobystrickom Tartatose sa môžeme tešiť na nádielku talianského metalcoreu. Vystúpi tu lapela OZAENA spolu s MOTÖRSCREEM a SHADE OF THOUGHT.

 

V mikulášskom Kolotočove to bude riadna porcia symfonického power metalu v podaní kapely ANTHOLOGY.

 

V Apolo Music Clube v Považskej Bystrici sa črtá deathmetalová akcia, na ktorej vystúpia ANIME TORMENR z Litoměříc a PEORTH z Vrábel.

 

Konečne sa dostávame aj do takých ,,exotických“ destinácií, kde sa veľa koncertov nekoná, ako je napríklad Senica. Tu nastúpi naša deathmetalová legenda DEHYDRATED spolu s ABORTION.

 

Kto by mal ešte stále hlad, tak toto ho určite zasýti. V nedeľu k nám na Slovensko zavítajú DARK TRANQUILLITY. V bratislavskom Randali s nimi vystúpia melodicdoommetaloví NAILED TO OBSCURITY.

 

Kto by predsa len mal chuť aj na dezert, ten si môže dať vo forme pondelkovej akcie Nuclear Desert Tour 2017. Na tejto akcii sa na vás vrhne barbarská horda ARALLU z Izraela a blackmetalisti NAURRAKAR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *