Víkendový program pre rockerov (20. – 22. september 2019)

Bez zbytočných rečí, poďme na prehľad koncertov naplánovaných na tento víkend…

 

20. september – piatok

Na trenčianskom Beerfeste okrem všakovakých druhov piva môžete ochutnať aj všehochuť muziky od Petra Nagyho a INDIGO, SLOBODNÚ EURÓPU, ale aj vrbovskú úderku hneď v dvoch formáciách a kopec ďalších.

 

21. september – sobota

Sobota je ten deň, keď si najskôr dobre zabeháte na Pivnom behu Bratislavou a popri tom tekutiny pivom dopĺňate. A tí, čo vydržia až do večera, sa môžu doraziť na afterke BeerRock, kde vystúpia revivaly kapiel Kabát a Visiaci Zámek, ale aj kapely s vlastnou tvorbou ako DECILITR RUMU, BARBAR PUNK a DEZINFORMACIA.

 

V Aligatore sa uskutoční Black Pride, malo by ísť o pochod Bratislavou a následne sa to zavŕši koncertmi kapiel KNIGHTMARE, CALIBER X a RENFIELD´S.

 

V popradskej Rock Fabrick sa uskutoční benefičná akcia, kde svojou hudobnou časťou prispejú bandy HUMAN HUMUS, SURGERY, ASTAROT, POTHRATOR a ONE MAN DOWN.

 

V žilinskom Music Clube 12 opíc bude akcia Thrash nie je trash. Tu sa môžete tešiť na pestrú nádielku thrashmetalových kapiel GUZZLE BOOZE, AGRESIA, BLOODY OBSESSION, TERRORDOME a PANDEMIC.

 

V košickom RockHell vystúpia ETTERNA so špeciálnym hosťom SLIGHT LIE.

 

V City Club Trnava vás čaká riadna nálož power metalu. Vystúpia tu rakúski DRAGONY za podpory domácich kapiel MOTORSCREAM a MARTUROS.

 

22. september – nedeľa

Pre mnohých možno to najlepšie príde na záver víkendu. Ak vám na Gothoome vo vystúpení kapely FÚRIA niečo chýbalo, čo by tomu dodal len klub, máme pre vás dobru správu. Táto formácia z poľských Katowíc u nás vystúpi v klube Randal spolu s posilami LICHO z Poľska a našimi RAWCVLT.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *