Víkendový program pre rockerov (20. – 22. júl 2018)

Festivalová a letná koncertná sezóna je v plnom prúde, sotva si stíhame vyberať, čo je lepšie a kam sa vybrať skôr. Ale tento víkend bude iný, keďže nekompromisne metalovú budeme mať na našom území len jednu akciu, avšak keď rocker chce, tak si niečo vždy nájde aj na rôznych rodinne založených podujatiach.

 

20. júl – piatok

Práve v tento deň máme už spomínanú jedinú echt metalovú akciu tohto víkendu. Je ňou koncert  v bratislavskom Kulturáku, kde vystúpia kapely ANGERSEED, ABSTRACT, FROZEN BLOOD a SAMSARA.

 

Okrem tejto čisto metalovej bomby sa dnes koná Liptovfest v Liptovskom Mikuláši, kde to síce nebude o rocku ani o metale, ale napriek tomu tu môžete nájsť ČECHOMOR, pokiaľ by ste chceli radšej niečo „light“.

 

Potom tu máme v prešovskom amfiteátri dvojdňový, na piatok a sobotu rozvrhnutý 4 Brothers Festival, kde metalové rady bude zastupovať ATARAXIA.

 

Podobne viacdňový je aj Žákovic Open, ktorý sa odohráva v Bošáckej doline v Trenčianskych Bohuslaviciach. Tam si budete môcť ísť vychutnať víťazov zatiaľ poslednej Rockovej maturity FISHFACE ako aj punkáčov BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ.

 

21. júl – sobota

Pokiaľ ste aspoň trochu fanúšikom country alebo si len chcete zaspomínať na staré doby slávy METALINDY, tak si určite odskočte do Martina na Bystričskú slivku.

 

Ale ak máte radšej chuť na inú klasiku a nevadí vám, že nebude v podaní originálu, no v našom slovenskom, tak zabehnite do Partizánskeho na salaš, kde vystúpia BAC/DC – AC/DC revival.

 

No a, samozrejme, ktorý rocker alebo metlák by nemal rád kozy, však? Tak bude aj niečo pre vás, hoci nie je koza ako koza. Teraz máme na mysli rohaté zvieratká. V Janovej Lehote sa totiž bude konať Prvý kozí festival. Môžete sa čo-to naučiť o farmárčení a kozách, ale popritom si vypočuť napríklad KABÁT REVIVAL či PLOŠTÍN PUNK.

 

22. júl – nedeľa

Záver víkendu môžete osláviť vo veľkom, tiež s poriadnou rockovou akciou, ale budete musieť kvôli nej vycestovať až do Prahy. Tam totiž v Lucerne vystúpia THE DEAD DAISIES.


Použité zdroje:
Foto: flickr.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *