Víkendový program pre rockerov (2. – 4. novembra 2018)

Vzhľadom k tomu, že je nadchádzajúci víkend dušičkový, akcií bude fakt len zopár. Ale nemusíte sa báť toho, že by nebola žiadna. Niečo sa predsa nájde.

 

2. november – piatok

Na domácej pôde budeme mať skutočne len pár akcií. Tou bude ďalšia časť turné TUBLATANKY a CITRONU, tentokrát v bratislavskom MMC.

 

V History Art & Music Clube sa udeje The Battle Of Humenné s kapelami RAGE AGAINST THE MACHINE – GUERILLA TRIBUTE BAND, STEPASIDE a SIX BETWEEN. Za inými koncertami treba zájsť k susedom Čechom.

 

Tí budú mať v Prahe v Music Clube Modrá Vopice FEAST OF DECEASED PART 1 s kapelami DARKFALL, WARBELL, INNERSPHERE a INNERSANCTUM. Vo Vsetíne v Třoch opiciach to zase bude na inú nôtu s DOOM, SEBESTŘET a RISPOSTA. No a napokon v hodonínskom Clube Nautilus to zase rozbalia FLESHLESS, DMC a BESTIAL THERAPY.

 

3. november – sobota

V sobotu to už bude lepšie aj doma, ale pokiaľ by ste predsa len boli ešte u susedov v Čechách, tak tam vystúpia nemeckí vlci POWERWOLF v sprievode AMARANTHE a KISSIN DYNAMITE v pražskom Forum Karlín. Poprípade v Plzni v Klube pod lampou bude druhá časť FEAST OF DECEASED.

 

Pokiaľ by ste sa už však medzitým stihli vrátiť na Slovensku, tu vás bude čakať niekoľko menších festivalíkov. Napríklad v MSKS v Bánovciach nad Bebravou bude CELESTIAL HELP FEST s kapelami FROM BEYOND, BETON, AWRIZIS, VISIONS DAYS, ORKRIST, DR. PAKO a FLESHLESS.

 

V banskobystrickom Tartarose bude už trináste pokračovanie NOCI BESOV, ktoré tentokrát prinesie skupiny JORYJ KLOC, STRYVIGOR, MASSENHINRICHTUNG, MERFKFOLK a PEOGLAS. Ako bonus tu bude prednáška o Úvode a literatúre k štúdiu slovanského pohanstva.

 

Zabavia sa aj Košičania, ktorým v Collosseu zahrajú CHOROBOPOP, CTIB, CAMELEON a MY O VLKOCH.

 

A nakoniec v novomestskom Blue Note Jazz and Music Clube to pri krste novej knihy Braňa Jóbusa Muflón Ancijáš a mimozemšťan roztočia VRBOVSKÍ VÍŤAZI a KARPATSKÉ CHRBÁTY.


Použité zdroje:
Foto: occultboards.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *