Víkendový program pre rockerov (2. – 4. marec 2018)

Slovensko je momentálne zasiahnuté tragickými udalosťami posledných dní a mrazmi, ktoré síce nedosahujú tak nízke teploty ako minulý rok, ale aj tak je všetkým zima. Je tu však víkend a netreba zabúdať ani na kultúru. 

 

2. marec – piatok

Na Slovensku si pomaly zvykáme aj na návštevy legendárnych kapiel. A tak po bratoch Cavalerovcoch k nám do bratislavského MMC zavíta aj nová zostava SEPULTURY. Keďže to je už riadna kapela, už samotní predskokani by sa u nás uchytili ako samostatní headlineri na svojich koncertoch – OBSCURA, GOATWHORE a FIT FOR AN AUTOPSY.

 

Pokiaľ máte radšej pravý underground a dáte prednosť malej klubovke, v bratislavskom British Rock Stars na akcii Death March 2018 vystúpia death a blackmetalové kapely NARCHOST, DARK METHODISM a DYSANCHELY.

 

V košickom Collosseu sa bude konať štvrtý ročník Unicornfestu. Festival je venovaný mladým kapelám, aby sa predviedli. Program je rozdelený na dva dni po štyri kapely na každý večer. V piatok sa postavia na pódium BREAK IT DOWN, THE SAGES, L4ST a NIEČO NAVYŠE. V sobotu to budú DETOX OF PONY, BLACKBEAT, ZACHOVAJTE PANIKU a FROM OUR HANDS.

 

V Banskej Bystrici vystúpia v rámci svojej šnúry Svlékni Tmu Tour 2018 na jedinom slovenskom koncerte DYING PASSION, BETWEEN THE PLANETS a ELBE v klube Tartaros.

 

V nitrianskom Frankie Rock Clube vystúpi stará dobrá SLOBODNÁ EURÓPA.

 

3. marec – sobota

Death March 2018 sa z Bratislavy presunie do trnavského Art klubu. V zostave namiesto Dark Mmethodism vystúpia TERRESTRIAL CHAOS a ANIMAL HATE. DYSaNCHELY a NARCHOST ostávajú.

 

Svlékni Tmu Tour 2018 sa zase presunie na Moravu do Uherského Hadišťa. Je to len 45 minút autom z Nového Mesta nad Váhom alebo Trenčína. Takže kto to nemáte od ruky, zostavu DYING PASSION, BETWEEN THE PLANETS a ELBE môžete vidieť aj tu v klube Mír.

 

Že na Slovensku privítame aj progmetalové kapely dokazuje POEM. Tí vystúpia spolu s DAMNATION’S DAY a WHITE WALLS v bratislavskom Randali.

 

4. marec – nedeľa

Tragické udalosti posledných dní zasiahli celú našu spoločnosť. Dokonca až tak, že ľudia, čo sa o politiku a bežné dianie spoločnosti nestarajú, to rozoberajú ako tému číslo jedna. Že niečo nie je v poriadku v našej krajine chápe aj naša hudobná scéna, a tak sa na bratislavskom Hlavnom námestí uskutoční koncert pre Jana a Martinu, kde vystúpia aj interpreti ako DAVID KOLLER, KARPATSKÉ CHRBÁTY, KORBEN DALLAS, ŽIVÉ KVETY, PARA a ďalší.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *