Víkendový program pre rockerov (2. – 4. jún)

Opäť je tu koniec týždňa, a tak tu máme na prvý júnový víkend zopár zaujímavých akcií. Chystajú sa prvé letné festy ako predzvesť tých väčších, ale aj malé klubovky plné domácich či zahraničných kapiel.

 

2. jún – piatok

Na Orave sa uskutoční druhý ročník Orava Rock Storm. V Tvrdošíne popri florbalovom turnaji vystúpi šestica kapiel. Koncert otvorí kapela LEISURE, po nich pokračujú Nóri CONVINCING CLEARITY, ZOČI VOČI, metalový šperk Oravy ANTHOLOGY a po nich legendárny MODUS. Po nich akciu uzavrú ČAD.

 

V Poprade vás čaká výplach mozgu v podaní kapiel ČAD, zbojníkov CATASTROFY a miestnych crusťákov DISTAX. Toto všetko sa udeje na v poradí 16. ročníku Brainwash, ktorý sa uskutoční v popradskom Zanzibare.

 

3. jún – sobota

Na skok od Bratislavy sa v stupavskom zámockom parku uskutoční pivný fest. Okrem piva a pekného prostredia sa môžete tešiť aj na šesticu kapiel KARPATSKÉ CHRBÁTY, PLUS MÍNUS, BEŠTIÁLNA RADOSŤ, ACES a REBELENT.

 

V seredskom Campingu sa už rozcvičujú na leto. Chystá sa tu jednodňový menší fest Impetus Vagi II. Predvedie sa na ňom štvorica kapiel DEHYDRATED, piešťanská deathmetalová legenda, ACHSAR, výborní metalisti z Levíc, znovuzrodená SAMSARA, doom metal z Topoľčian, a IMMORALITY, thrash/death metal z Hosté.

 

V banskobystrickom Tartarose to bude akcia Spawn Death Fest. Tu sa môžete tešiť na päticu kapiel. Liptovskomikulášania FEEL A CURSE vám predvedú riadnu nádielku termného death metalu. O deathmetalistoch BRUTE z Vranov nad Topľou idú v súvislosti s ich novým albumom Henchmen len samé superlatívy. Ďalšími old school metalistami budú BLOODY REDEMPTION z Revúcej. Z Nitry prídu GOD DEFAMER a domácou kapelou budú REALMS OF CHAOS.

 

ČAD s CATASTROFY sa v sobotu presunú do Košíc. Cez deň budú robiť zlobu po meste a večer ich môžete vidieť spolu s domácou kapelou CRUENT v Collosseu.

 

V Liptovskom Mikuláši sa chystá ďalšie pokračovanie turné s názvom Burning World Tour 2017. Tu vystúpia metal/hardcoreové kapely DEATH SENTENCE, CRIMSON OCEAN a SHADE OF THOUGHT.

 

Do Mlyna vo Vrútkach zavítajú CONVINCING CLEARITY, ktorí sa do našich končín vracajú po roku a sekundovať im budú perfektní FISHFACE.

 

4. jún – nedeľa

V bratislavskej Fuge to metalcoreisti GRIEVER rozbalia so svojimi americkými žánrovými kamarátmi OF VIRTUE a našou kapelou GOT BLUE BALLS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *