Víkendový program pre rockerov (2. – 4. február 2018)

Ani sme sa nenazdali a víkend je zase tu. Čaká nás síce skromnejší program, ale napriek tomu sa oplatí niečo z toho vidieť.

 

2. február – piatok

Do Spišskej Novej Vsi zavítajú DISTAX, konkrétne do podniku Pinocchio Pizza. Spolu s touto crustovou formáciou si zahrajú aj GRINDING JESUS BROTHERS, MENTAL TENSION a MEDICATION TIME. Všetky tri kapely uprednostňujú ultrakrátke skladby málokedy presahujúce dve minúty. Takže sa nečudujte, pokiaľ odohrajú celú diskografiu.   

 

V bratislavskej Fuge sa chystá punkový festík Street Winter Riot Fest IV., ktorý sa pretiahne až do soboty. Program je rozdelený na dva dni. V piatok to budú tri kapely – HIGH SOCIETY, AGGRESSIVE a RED ALERT a večer bude zakončený riadnou afterkou. V sobotu to bude štvorica kapiel DREVKOVBOJS, BOILER, LA INQUISICION a INFA RIOT a následne opäť afterka.

 

3. február – sobota

V košickom Collosseu vystúpia alternatívni metalisti WHITCHCRY spolu s tribute, resp. revivalovou kapelou TRENDKILLERS, ktorí interpretujú skladby slávnej americkej kapely Pantera.

 

Vzhľadom na to, že naozaj nie je v pláne veľa akcií, odporúčame oddych a načerpanie síl do ďaľšieho víkendu, kedy to už bude pestrejšie. A ako domáce štúdium vybrať nejaký nový album a dobre napočúvať. A nezabudnite si ho aj poriadne užiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *