Víkendový program pre rockerov (19. – 21. júl 2019)

Leto je v plnom prúde a hudobné festivaly pomaly, ale isto dosahujú klimax. Aj tento víkend bude hlavne o nich. Ale nájdú sa i nejaké tie samostatné akcie, ktoré tiež stoja za hriech.

19. júl – piatok

Dnes sa uskutoční druhý deň ikonického Gothoomu v Revišťskom Podzámčí. Vystúpia tu AWRIZIS, EDITOR, UEBEROS, PYOPOESY, WOMB OF MAGGOTS, BRUTE, CRANIOTOMY, DEPRESY, ANTIGAMA, HATE, VOMITORY, BELPHEGOR, CRESCENT, DOOMAS a CLOUDS.

 

Okrem Gothoomu bude druhým dňom pokračovať aj multižánrový Cibula Fest v Holiči. Tu sa na vás tešia SLINA, NIEČO NAVYŠE, DEREŠ, SMOLA A HRUŠKY, KRYŠTOF, POLEMIC a STREET 69.

 

Čo sa týka samostatných koncertov, na piatok padá iba jediný. Konkrétne post HC, crust, emo Na garážach v Bratislave s kapelami OR, LEM, COLLAPSE AND DIE a RANA.

20. júl – sobota

Aj v sobotu bude pokračovať Gothoom i Cibula Fest, oba však so záverečnými dňami. Na prvom z nich si môžete vychutnať mená SIX DEGREES OF SEPARATION, RAMCHAT, MATER MONSTIFERIA, BLOODPHEMY, ORKRIST, SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, TORTHARRY, REVEL IN FLESH, GORGASM, NERVOSA, NECROPHOBIC, FLESHOD APOCALYPSE, BENIGHTED, HARAKIRI FOR THE SKY a ABIGAIL. Na druhom z nich sa z pre nás zaujímavých vecí objavia RANNÁ NEVOĽNOSŤ, GLADIÁTOR, MANDRAGE a QUEENIE.

 

V bratislavskom Klube umelcov to ale bude aj na jazzrockovú nôtu s LOREM IPSUM a SASHOM MAMAEVOM.

 

Keby ste mali chuť na soulrock s nádychom punku, potom si odskočte do Nitry do Hideparku na SHILPU RAY.

 

V Bardejove to v Rock Cafe s ETTERNOU roztočia SLIGHT LIE.

 

Na výber je však aj akcia nie vyslovene venovaná hudobnej zložke, no keďže takmer každý metalista je milovníkom piva, možno vás poteší i ŽOCHÁRSKY PIVNÝ FESTIVAL v Topoľčanoch.

21. júl – nedeľa

Tento víkend nebude čas na oddych, lebo po festivalových bombách v nedeľu všetko uzavrú tie najväčšie zo samostatných koncertov. V bratislavskom Randali sa môžete ísť doraziť na COMBICHRIST. 

 

Na východe to v košickom amfiteátri rozbalia LIMP BIZKIT. Do Serede sa potom presunú o dva dni neskôr.

 


Použité zdroje:
Foto: Loudwire

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *