Víkendový program pre rockerov (18. – 20. máj 2018)

Ani sme sa nenazdali a opäť tu máme víkend. Teplé počasie si na chvíľu dalo pohov, sucho ako na Sahare sa pominulo, prišiel dážď. No napriek tomu sa nebojte toho, že by sme nemali postarané o zábavu. Koncertov bude aj tak dosť. Veď niektorí z vás možno začali víkendovať už vo štvrtok na thrashovici Angelus Apatrida, Skeletal Remains, Trallery, Eruption a Attack Of Rage.

 

18. máj – piatok

Pokiaľ nepatríte medzi šťastlivcov s predĺženým koncertným víkendom a voľno na zábavu pre vás začína až v piatok, potom môžete rovno ísť pokrstiť albumy. Je jedno, či si vyberiete veselicu na krstiny na východe alebo na západe, určite si poriadne užijete. Veď v košickom Collosseu budú oslavovať PUNKREAS a ODPAD. 

 

V krásavici na Dunaji sa bude krstiť v Randali s APRIL WEEPS, ADOR DORATH, MATER MONSTIFERA, ARCH OF HELL a IGNEA.

 

Kto má rá revivaly a AC/DC, ten si príde na svoje v Humennom v Nostalgia Music Pube s AC/DC REVIVAL SK.

19. máj – sobota

Uprostred víkendu budete mať trochu bohatší výber. Teda, ak stihnete dospať piatok. Potom sa budete rozhodovať medzi dvomi koncertmi a dvomi festivalmi. Záleží však aj po akom žánri siahnete.

 

V ponuke budú konkrétne postpunkoví THE CHAMELEONS v bratislavskej Fuge. 

 

Rovnako v Bratislave, ale v Randali, si môžete užiť WELICORUSS, DEPRESY, EMPYRION, RAVENARIUM a TERRESTRIAL CHAOS.

 

Ak by vám však bolo málo, potom sú tu už spomínané festivaly FAJTFEST RUMELA PARTY VOL. 14 vo Veľkom Mezirčí u českých susedov s kapelami SMASH HIT COMBO, SUNSET TRIAL, BACKFIST, PORK SODA, STERCORE a TRUE REASON. 

 

Na domácej pôde to bude v košickom Collosseu Slamtastic Party Vol. 2 s obsadením CRYSTALEPSY, SCHIZOGEN, CRANIOTOMY, BLADE OF HORUS, WORMHOLE a VULVODYNIA.

 


Použité zdroje:
Foto: metalrulz.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *