Víkendový program pre rockerov (17. – 19. január 2020)

Všetko je už v plnom prúde tak, ako to býva za bežného diania počas roka. A pomaly sa nám to rozbieha aj s koncertmi. Hoci, výber je stále poskromnejší, stále je aspoň niečo, kde sa môžete ísť cez víkend zabaviť.

 

Piatok – 17. január

Prvý víkendový večer, keď už môžete nechať pracovné povinnosti až do pondelka za sebou, prinesie dva koncerty v Bratislave. Prvým je akcia v Randali, kde vystúpia DEATH REVIVAL spolu so SANATORIUM, RAVENARIUM a BLOODY REDEMPTION.

 

Druhým zase podujatie v Kulturáku so skupinami CANNABEAST, ACORNHOEK a SILENTDMADNESS.

Sobota – 18. január

V Hurbanove v Bare u Aničky bude šieste pokračovanie TOILET PARTY. To sa ponesie v čisto goregrindovom duchu. Zahrajú SPERM OF MANKIND, VILE DISGUST, ENEMA SHOWER a niekoľko ďalších.

 

Vo zvolenskom Delta Clube sa chystá druhé pokračovanie ZVOLENSKÉHO MLYNČEKA so skupinami DADCARE, SYNAPSE FAILURE, PLASTERY a ATARAXIA.

 

A nakoniec sa presunieme na východ, kde bude tretí VEČIEROK STRATENÝCH EXISTENCIÍ. Tu vystúpia HOUBA, ZEMĚZLUČ, DO ŘADY, KSS, ILEGALITY, SITŇAN, NEKULTÚRA, KOTÚČE DM, STRECHA a SARGAZMUS.

Nedeľa – 19. január

Na záver týždňa sa zase môžete vrátiť do hlavného mesta. Tam na vás čaká prvý ročník VEGÁNSKEHO TLAKU s brazílskymi old school blackmetalistami IMPERADOR BELIAL.

 


Použité zdroje:
Foto: Flickr.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *