Víkendový program pre rockerov (17. – 19. august 2018)

Prázdniny sa pomaly, ale isto blížia ku koncu. Aspoň pre tých školopovinných. Vysokoškoláci predsa len budú mať ešte kúsok viac voľna. Ale teplo zatiaľ nepoľavuje a rovnako tak ani nápor akcií. Veď aj tento víkend má bohate čo ponúknuť.

 

17. august – piatok

Začiatok víkendu prinesie prvý deň až pre tri festivaly. Prvým z nich je ROCK HEART v Moravskom Krumlove, ktorého zahrievacie kolo započalo už vo štvrtok, ale prvý hlavný nášup prináša až piatok s kapelami ako ROOT, DRAGONFORCE, EPICA, KATAKLYSM a W.A.S.P.

 

Druhým je HOREHRONSKÉ MECHECHE v Heľpe s THE PARANOID, FISHFACE či INSIDE.

 

Treticu ozatvára HAGO FEST v Žemberoviciach s MAIDEN TRIBUTE BAND a GLADIÁTOR.

 

Ale piatok nebude iba o festivaloch, keďže v amfiteátri v Seredi v rámci In Castle pod holým nebom vystúpi fínska legendárna APOCALYPTICA.

18. august – sobota

V strede víkendu bude pokračovať, čo začalo v piatok. Na ROCK HEART uvidíte napríklad NAHUM, HEIDEVOLK, SODOM, AMARANTHE či HAMMERFALL. 

 

Zatiaľ čo HAGO FEST ponúkne napríklad METROPOLIS, na HOREHRONSKOM MECHECHE bude párty pokračovať s kapely ASENTH, CHRISTMAS, MOFOKILLER, ale ponúkne aj lahôdku Rumunov DIRTY SHIRT & TRANSYLVANIAN FOLCORE ORCHESTRA.

 

No okrem už pokračujúcich festivalov sa uskutoční aj jednodňový ROCK SHOW VRÁBLE, ako inak vo Vrábloch, so skupinami ako THE PARANOID, SMOLA A HRUŠKY a BIJOUTERRIER.

 

Alebo si zaskočte do Drietomej na PARENICA FEST, kde môžete vidieť napríklad SLOBODNÚ EURÓPU, IMODIUM alebo aj VOLUME.

 

Pokiaľ vás ale klasika nudí a skôr by ste radšej brali alternatívu, tú vám ponúknu na futbalovom ihrisku v Palárikove na MEDERSKOM OPEN JÁRKU s poväčšinou miestnymi kapelami alebo z okolia ako CROSSWALK, PANKHART, KOCKA CUKRU a iné.

 

Ak však nemáte veľmi chuť na festivaly, tak v banskobystrickom Tartarose bude AUSTRIAN METAL ASSAULT s kapelami WINGS OF GLORY a KÜENRING.


Použité zdroje:
Foto: habersol.org.tr

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *