Víkendový program pre rockerov (16. – 18. február 2018)

V utorok sme pochovali basu, skočili fašiangy. V stredu sme si dali tanier špenátu, poniektorí pokúpili darčeky, kytice, keďže bol aj Valentín a začal 40-dňový pôst. Už žiadne veselice, koncerty, hýrenie, treba telo a myseľ očistiť… Ale no, kto by to naozaj vydržal? Víkend klope na dvere a nás čaká kopec akcií po celom Slovensku.

 

16. február – piatok

V banskobystrickom Tartarose sa chystá čierna omša. Tri blackmetalové kapely z Poľska sa tam chystajú na akciu s názvom Feed The Fire, Fan The Flame. Menovite sú to BLAZE OF PERDITION, IN TWILIGHT´S EMBRANCE a DOM ZLY.

 

Ťahúňom celého víkendu budú dva koncerty holandských legiend PESTILENCE. Táto kapela, ktorej multižánrová tvorba obsahuje thrash, progressive death metal a ešte mnoho ďalších iných štýlov, je na scéne od roku 1986. Z pôvodných členov je v kapele už len Patrick Mameli, ale kto by si ich nechal aj tak ujsť? V piatok vystúpia v košickom Collosseu. Spolu s nimi zahrajú aj RABAELLIUN, DISTILLATOR a naši MORDUM.

 

17. február – sobota

V sobotu sa PESTILENCE presúvajú do bratislavského Randalu.

 

Kto si potrpí na romantiku a potrebuje Valentína patrične osláviť, mal by namieriť do popradského Rock Fabrick. Na večierku s názvom Black Valentine 2 je pripravená živá hudba. V rytme smrtiaceho kovu si so svojou polovičkou (alebo aj bez nej) môžete telo na telo zatancovať. Vystúpia tu kapely BLOODY REDEMPTION, BLOODCUT, DEHYDRATED, SURGERY, SOUL MASSACRE a UERBEROS.

 

V Prievidzi v S-Clube sa uskutoční akcia Metal Night 2. Na tejto akcii s originálnym názvom vystúpia naše našľapané undergroundové kapely SAMSARA, GILOTINA, MINOR a FAMMA.

 

V košickom Collosseu vystúpia naše stálice punkovej scény KONFLIKT.

 

Ďalším mestom, o ktorom nie je veľmi často počuť, sú Zlaté Moravce. O to príjemnejšie je počuť, že tu vystúpia celkom zaujímavé kapely našej undergroundovej scény extrémneho metalu. Na akciu Darkest Night prídu z Trnavy DYSANCHELY, z Levíc ACHSAR a z Bánoviec nad Bebravou to bude ATTACK OF RAGE.

 

V martinskom Rock Pube vystúpia WITHIN SILENCE z Košíc a SCARLET WINGS zo Žiliny.

 

V Leviciach v Klube R bude akcia plná smrtiaceho kovu. Zahrajú tu kapely z okolia MODERN AGE DYING, PATRIARCHA, PRISON OF MY LIFE a MANYAC.

 

V British Rock Stars v Bratislave bude krvavý Valentín. Na akcii Bloody Valentine PT. III sa ukážu NEW VILLAGE GANG, BEAUTIFUL BASTARDS, FRIDAY WHISKEY a THE ROCKEFELLAS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *