Víkendový program pre rockerov (15. – 17. november 2019)

Tento víkend bude opäť z tých zaujímavejších z hľadiska histórie našej krajiny. V nedeľu si pripomenieme 30. výročie od začiatku Nežnej revolúcie. Jej oslavy však celkom určite zostanú poznačené tragickými udalosťami, ktoré sa na našom území udiali uprostred týždňa a vyhaslo pri nich množstvo životov.

 

Ak ale predsa len budete mať náladu na zábavu, nemusíte mať strach, že by nebolo z čoho vyberať. Opäť je v zásobe pestrá ponuka.

Piatok – 15. november

V Bratislave máme tentokrát dve akcie. Prvá z nich je v Randali, kde vystúpia ABSTRACT, EDAIN a HOLOTROPIC.

 

Kulturák klub bude hostiť druhý ročník Dance Macabre s kapelami ACETON, SYNAPSE FAILURE a MORHORR.

 

O kúsok ďalej od hlavného mesta, konkrétnejšie v Nitre, to rozbalí u Frankieho RAMMSTEIN REVIVAL BAND. Bude to ich prvá zastávka v rámci turné po slovenských a českých kluboch.

 

Na východe v spišskonovoveskom Klube 52 bude tiež jedna akcia pre milovníkov slovenského undergroundu. Tu sa môžete tešiť na ČISTÚ RYŽU, GRINDING JESUS BROTHERS, THERAPIST a MENZES. V rámci občerstvenia určite k dobrej hudbe oceníte domáce pirohy.

 

V Košickom Collosseum to rozbalia DOCTOR VICTOR a DEREŠ. 

Sobota – 16. november

Aj v sobotu sa oplatí vrátiť na západ. V bratislavskom Ateliéri Babylon zahrajú vychádzajúce hviezdy BEAST IN BLACK spolu s MYRATH.

 

V MMC v Bratislave vás zase bude čakať ďalšia Mikulášska tancovačka v spoločnosti ČADU, CATASTROFY, DOOMAS a FYASCO.

 

Do nitrianskeho Frankieho si môžete odskočiť tento víkend i v sobotu. Odohrá sa tam štrnásta časť Midshifter Festu, kde vám svoje umenie predvedú Dream Theater tribute EPISONIUM, ACT ON DISPUTES, SUBURBAN TERRORIST a EMPYRION.

 

A teraz sa už začneme presúvať severnejšie. Začneme Trenčínom. Tu v Piano Clube sa v rámci Revolter Tour zastavia DYMYTRY.

 

Ešte viac smerom na sever v žilinskom Music clube 12 opíc zahrajú VOLUME s JAMMING WITH THE DEVIL.

 

V Liptovskom Mikuláši v Kolotočove prebehne druhý ročník Uriti Festu s OLD HÄMMER, NEKULTURA, UNITY a FIRE YOUR BOSS.

 

No a v Košiciach v klube Collosseum sa na troch pódiách multižánrového festivalu xichtoplesk9 predstavia ANARCHISTS OF CYBERPUNK, ČISTÁ RYŽA, DECULTIVATE, DENNYIAH, DVERE, FAT, KONCHI, KRAJNÉ ČIERNO, LADY LOUD & LITCHI, MAXIM DOKALENKO, MIGGET PIGGEON, OVM DJS, PASSENGEROFSHIT, DJ TEO X PALY, THERAPIST, URTICA.

Nedeľa – 17. november

Pokiaľ by sa vám zachcelo víkend ukončiť koncertovo, tak aj v nedeľu sa čosi nájde. Napríklad si môžete zájsť do Bratislavy, kde si na vás v MMC počkajú THE ARISTOCRATS.

 


Použité zdroje:
Foto: Teraz.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *