Víkendový program pre rockerov (15. – 17. jún 2018)

Posledné týždne nás sužovalo horúce počasie, ale vyzerá to, že tento víkend bude poriadne chladný a daždivý. Pokiaľ teda rosničky v počasí neklamú. No rozhodne nebude chudobný na poriadne akcie.

 

15. jún – piatok

Už piatok bude poriadne silný. Prvou akciou bude festival Rock pod hradom 8, na ktorom v Turni nad Bodvou vystúpia české legendy ALKEHOL a TORR, pridajú sa aj AC/DC REVIVAL, RAVENHILL, PPROJECT a FROM THE SIX. 

 

Pokiaľ by vás však nelákal festival, potom môžete napríklad zamieriť do Randalu na screamovo-rockových Američanov BLESSTHEFALL v spoločnosti OUR HOLLOW, OUR HOME z Veľkej Británie.

 

No ak je to na vás stále prilíš mäkké, tak sa radšej zbaľte a choďte do Banskej Bystrice, kde v Tartarose vystúpia SUFFOCATION, legenda hrajúca technický death metal. Okrem nich si môžete užiť aj CRANIOTOMY, PERVERSITY a BLOODY REDEMPTION.

 

EUFORY, DUSKI, HORKÝŽE SLÍŽE, INÉ KAFE, RAVENCLAW, KOLLÁROVCI, KAREL GOTT a OLYMPIC. To sú interpreti, ktorí vyplnia program prvého dňa prievidzského festivalu legendy.

16. jún – sobota

V sobotu, keď dospíme tú poriadnu piatkovú veselicu, máme šancu si znova poriadne vytriasť kosti, ale poriadne po slovensky.

 

V Randali v Bratislave zahrajú KONFLIKT a TZB, zatiaľ čo Cyklo Kuchyňa si pre nás v rámci Malého kultúrneho podujatia pripravila zbojníkov CATASTROFY a BESNA.

 

V Prievidzi bude druhým dňom pokračovať festival Legendy. V tento deň na ňom vystúpia ALPHAVILLE, CHRIS NORMAN, KANDRÁČOVCI, PUDING PANI ELVISOVEJ, ALEŠ BRICHTA, ALKEHOL, HEĽENINE OČI a SANCHEZ AMSTERDAM.


Použité zdroje:
Foto: flickr.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *