Víkendový program pre rockerov (15. – 17. február 2019)

Či sa vám to páči alebo nie, tento víkend bude o sviatku sv. Valentína. Väčšine asi bude liezť to sladké cukrovanie hore krkom. V každom prípade, po štvrtkových oslavách v súkromí zoberte svoju polovičku v piatok, sobotu alebo aj v nedeľu na dobrý koncert. Ak patríte k tým, čo žiadnu nemajú, nevadí. O to viac si treba ísť užiť. A možno tam na vás aj niekto hodí očkom… 

 

15. február – piatok

RAMCHAT s DEPRESY tentokrát zamieria do košického Collossea. Predskokanom im bude vychádzajúca hviezdička undergroundovej scény, prešovskí IRIA.

 

Nitru prepadnú zbojníci. K raubparte CATASTROFY sa v klube Mariatchi pridajú metalcoreisti TRIBUTE TO FREEDOM a I AM THE VERDICT.

 

V Humennom v History Art & Music Clube vystúpia starí harcovníci z punkovej kapely KONFLIKT. Predkapelou im bude veľmi zaujímavá banda zo Šamorína s veľkým potenciálom do budúcna BABADARA.

 

16. február – sobota

Poriadny koncert neobíde ani Liptov, v mikulášskom klube Riders sa uskutoční I Scream Party s kapelami DYSANCHELY, MALFORMATION, SORGOTH, N-GRAVE.

 

O 50 kilometrov smerom na východ v popradskom Rock Fabric bude už tretí ročník valentínskej veselice. Na akcii Black Valentine vystúpia AGE OF AGONY, GÖTTERDÄMMERUNG, ETERITUS, SURGERY, ALL THE FURY a REALMS OF CHAOS.

 

V Nitre v rámci Pozri Tour vystúpia BIJOUTERRIER. TRIBUTE TO FREEDOM si behom víkendu zahrajú na domácej pôde už druhý raz. A akciu odštartujú RANNÁ NEVOLNOSŤ.

 

Bratislavský Kulturák čaká riadna punková akcia. Tri kapely TOTÁLNÍ NASAZENÍ, E!E a THE FIALKY vám zahrajú do tanca.

 

Z Humenného sa KONFLIKT presunú do Košíc. V Collosseu si zahrajú spolu s BABADAROU.

 

DEPRESY spolu s RAMCHATOM sa pre zmenu z Košíc presunú do Prešova. Tu vystúpia v miestnom klube Za Amfiteátrom.

 

V RC Mlyn vo Vrútkach vás čaká Sveťo Korbel so svojou druhou bandou EXTIP. Predkapelou im bude SEKTOR.

 

Z Nitry sa zbojníci CATASTROFY presúvajú do Zvolena. V miestnom Kulturáku vás ozbíjajú spolu s RANOU a s PIVNICOU.

 

A do Nového Korza v Ružomberu prídu ušné bubienky poštekliť MARTUROS, LABURNUM DIVER a CALIBER X. 

 

17. február – nedeľa

Najväčšia vec víkendu sa udeje na koniec. V košickom Spoločenskom pavilóne vystúpia URIAH HEEP, hardrockeri z Veľkej Británie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *