Víkendový program pre rockerov (14. – 16. september 2018)

Napriek tomu, že už máme letné mesiace za sebou, prázdniny sa pominuli a deti, či žiaci, alebo študenti, zase derú lavice, koncertom nikdy nie je konca kraja. Pokračujú aj počas tohto jesenného mesiaca, takže ani tento víkend nebudete musieť sedieť doma.

14. september – piatok

Víkend začne dobre napríklad pre milovníkov vína. Keďže všade sú teraz zbery hrozna v plnom prúde a vždy ich sprevádza aj nejaký ten program, tak na Račianskom vinobraní z rockových radov vystúpia HORKÝŽE SLÍŽE.

 

A keď už budete v Bratislave, tak si rovno odskočte aj do Fugy, kde odohrajú koncert DISTAX a ROZPOR.

 

O nič nezostanú ochudobnení ani východniari. Zavítať môžu do popradskej Rock Fabric na tretie dejstvo Zrodenia tragédie z ducha hudby, kde budú hrať kapely naše aj zahraničné ako Ukrajinci SEVEROTH, Novomešťania ALGOR, Banskobystričania PORENUT, Podolínci ZHOR a THE LAST FAREWELL TO MANKIND.

 

No keby ste skôr zvolili Košice, potom vás čaká v Collosseu DIY Bashavel! #3 s kapelami MITE DE CIMETIÉRE, COCO BONGO a DVERE.

 

V Humennom budú otvárať History Art & Music Club a s oslavami im pomôžu CHIKI LIKI TU-A a WANDEREROVE SEGRY.

15. september – sobota

Na vrchol víkendu nám tentokrát pripadajú tri akcie, dve u nás, ale jedna v Česku. V bratislavskom MMC bude dvojkoncert THE GANG a INTO THE ZOID, takže vás neminie poriadny hard rock.

 

Nebude však chýbať ani rock z mladosti našich rodičov v podobe koncertu ELÁNU v myjavskom amfiteátri.

 

No a u našich českých bratov zase bude v Pardubiciach poriadna punkovica s kapelami AROGANTS, BACHOR, JEDNOTA KOLÍN, PROTI SMĚRU a THE RIOT.

 

16. september – nedeľa

Tentokrát ani záver týždňa nebude určený na oddych. V banskobystrickom Tartarose bude folkmetalová noc s KALEVALOU, GRIMNER a VORGRUM.

 


Použité zdroje:
Foto: heavymetal.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *