Víkendový program pre rockerov (14. – 16. jún 2019)

Horúci pracovný týždeň sa blíži ku koncu. Pôjdete sa schladiť niekam k vode alebo radšej poriadne oroseným pivom v klube? K tomu vám môže zahrať aj nejaká-tá kapelka. Takéto počasie však praje aj open-air koncertom a festivalom, ktoré sa vsunuli do programu aj tento víkend.

 

14. jún – piatok

Poriadnu porciu rocku a metalu si užijú návštevníci rakúskeho festivalu Nova Rock, ktorý je len pár desiatok kilometrov od slovenských hraníc. Ten odštartoval už vo štvrtok s kapelami ako Amon Amarth, Slipknot či Sabaton. V piatok sa môžete tešiť na BEHEMOTH, ANTHRAX, THE CURE, SLAYER aj THE SMASHING PUMPKINS.

 

V Prešove na Delni štartuje multižánrový Dobrý festival. V piatok môžu rockerov zaujímať HEĽENINE OČI, NOCONTROL či CHIKI LIKI TU-A.  

 

Ďalší festival bude pri Prievidzi pod názvom Legendy. Piatkovým ťahákom bude britská legenda SLADE.

 

V bratislavskom Kulturáku to roztočí UADA, PANZERFAUST a STÍNY PLAMENU.

 

15. jún – sobota

Nova Rock v Rakúsku pokračuje s kapelami POWERWOLF, PAPA ROACH, IN FLAMES, DIE TOTEN HOSEN a mnohými ďalšími.

 

Dobrý festival v Prešove pre rockerov v sobotu ponúkne AMORPHIS či GRAI, ale aj bandy WAYD, NO BRAKE a WHITE MONKEYS BAND.  

 

Na pódium festivalu Legendy pri Prievidzi sa postavia napríklad DANIEL LANDA, GLADIATOR či ALKEHOL.

 

Bez festivalu nebude ani Námestovo, kde sa môžete tešiť na tradičný Rockový záber s kapelami HORKÝŽE SLÍŽE, BIJOUTERRIER, ARZÉN, TUBLATANKA, JOHN WOLFHOOKER, POISON CANDY a množstvom ďalších.

 

Menší fest, ale predsa, bude aj v Banskej Bystrici v RC Tartaros. Na Urpín feste vystúpia EDITOR, THE OUTSIDERS, MINOR, TRITORR.

Punkáčov na bratislavských garážach pod Prístavným mostom potešia PUNKREAS, UNITY, DROWNING CHARON, FIRE YOUR BOSS.

 

16. jún – nedeľa

Posledný deň Nova Rocku bude patriť kapelám WOLFMOTHER, MINISTRY, WITHIN TEMPTATION, ale aj SLASHOVI a jeho bande či ROBOVI ZOMBIEMU.

 

Aj v nedeľu si rockeri prídu na svoje na Dobrom festivale s formáciami INSIDE, EVERLONG, TÁSLER PUFO BAND, ELEVENHILL, SLOBODNÁ EURÓPA či INEKAFE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *