Víkendový program pre rockerov (13. – 15. september 2019)

September je už v plnom prúde, deti naplno nabehli do školy. A tak aj tí z vás, ktorí majú doma ratolesti, si isto ľahšie nájdu čas, aby si išli oddýchnuť niekde na dobrý koncert. Teda, pokiaľ nevynecháte piatok kvôli poverčivosti. Viete, piatok trinásteho. Ale my, metalisti, sa predsa ničoho nebojíme, však? Takže šup na koncerty! 

 

Piatok – 13. september

V úvode víkendu je hneď v ponuke niekoľko koncertov a dokonca aj jeden mini festival. Trebárs v Pivovare u Ábela v Bratislave je vinobranie, kde z našich radov narazíte na BULLET HOLES.

 

Tiež v Bratislave, ale v Kulturáku tento rok budú mať svoj tradičný koncert KÝBEL MAČIEK. Spoločnosť im urobia THE AUSGEZEICHNET a RUMASKA.

 

V hlavnom meste zostávame aj pri dvoch nasledujúcich akciách. Jednu máte na výber v Clube Hron, kde to roztočia HORKÝŽE SLÍŽE.

 

Druhú zase v Randali. Tam sa uskutoční už zmienený mini festival MINI ŠTUPEL FEST so skupinami HRUBÝ DOMÁCI PRODUKT, KTO CHCE ČO CHCE, PARTYZANI a GULERVÁČ.

Sobota – 14. september

Sobota bude o jednodňových festivaloch. Napríklad v Bratislave, konkrétne v Novej Cvernovke, bude FAMILY FEST hneď s dvomi pódiami. Na tom dnu vystúpia NIKANDER, PATH OF CESTODA, VIRTUE OF THE VICIOUS, THERAPIST, WASTED STRUGGLE, SUPPRESSER, DAMATO, RATS GET FAT, FROM OUR HANDS, EAT ME FRESH a KOBRA GANG. No a pódium vonku bude síce mať aj pár koncertov, avšak skôr bude zamerané na slam poetry a iné aktivity, aby to nebolo zase len o hudbe. Nájdete tu aj niekoľko ďalších aktivít, hlavne pre šikovné ruky.

 

Tí zameraní na extrémnejšie divočiny si prídu na svoje v Randali na FLESH PARTY. Zahrajú pre vás SPERM OF MANKIND, POTHDEAD, CRANIOTOMY, SPASM, PUTRID PILE a ANIME TORMENT.

 

S návratom do bežného života po dovolenkách vám pomôže akcia NÁVRAT DO REALITY v bratislavskom Kulturáku so skupinami CURLIES, NEW VILLAGE GANG a FRIDAY WHISKEY.

 

V košickom Collosseu si prídu na svoje stoneri s bandami STRAYTONES a SOUNDHOLE.

 

A v Žiari nad Hronom u Džajra bude ROCK NIGHT s kapelou THE PERUNS.

Nedeľa – 15. september

Ak ste dúfali v nedeľný oddych, na ten rovno zabudnite. V bratislavskej Inchebe rozpúta poriadnu párty ALICE COOPER s BLACK STONE CHERRY.

 

No a nezabudáme ani na východ. Tam týždeň uzavrie koncert atmosférického black metalu DER WEG EINER FREIHEIT a DOWNFALL OF GAIA.


Použité zdroje:
Foto: pluska.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *