Víkendový program pre rockerov (13. – 15. júl 2018)

Máme za sebou silný víkend a nemenej silný koncertný týždeň. Budete teraz oddychovať alebo sa budete ďalej plaviť na vlne koncertov? Takéto sú možnosti tohto víkendu.

 

13. júl – piatok

V Žiline sa na stanici Žilina – Záriečie uskutoční už druhý ročník festivalu, ktorý dáva šancu mladým kapelám ukázať sa. Na akcii s názvom Fest Víkend sa v piatok predvedú POST-HYPE, SILVIA SPEAKS, RAPERTOÁR, JA TY A ROLO, PORCELAINE PEOPLE a WADDA.

 

V Novej Dubnici si kapela MORNA už druhýkrát robí svoj fest. Na ňom sa môžete tešiť, samozrejme, na vystúpenie organizátorov, ale potešia aj VYSUŠENÉ EMBRYÁ a SLONÍCI A.K.A. FORTUNELESS.

 

14. júl – sobota

Fest Víkend bude v Žiline pokračovať aj v sobotu s kapelami ANGRY CHAIR, BLANCH, DETOX OF A PONY, WASTED STRINGS, TAKE SHELTER, DAVE BRANNIGAN, NO BRAKE a BOD OMYLU.

 

Do bratislavskej Fugy príde francúzska návšteva v podobe LES DISCRETS, ale zavítajú tam aj Poliaci BESIDES a domáci SHALLOV.

 

Rock Night na Tajchu bude patriť kapelám KISS FOREVER BAND, JURAJ GREKSA A BG-BLUES BAND, REBELSKY či MARLET300 a všetkým návštevníkom, ktorí si ich do Novej Bane prídu vypočuť.

 

RECONCERN zahrajú svoj inštrumentálny fusion metal vo Zvolene v ChaY-RooM.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *