Víkendový program pre rockerov (13. – 15. apríl 2018)

Napriek tomu, že vonku by mala byť jar, skôr to vyzerá už na leto. A okrem pekného počasia tu máme aj ten strašidelný piatok trinásteho, ktorý bol u nás sprevádzaný technickými problémami. No vám hrôzu rozhodne naháňať nemusí. Skôr naopak, ťažko vedieť, akú akciu si vybrať.

 

13. apríl

Pokiaľ nebudete opäť niekde na pochode alebo rovno z pochodu si budete chcieť ísť vypiť pri dobrej hudbe, rozhodne budete mať na výber viacero možností. Pokiaľ máte radi obscénnosti, potom je pre vás WARM UP PARTY OBSCENE EXTREME 2018 v bratislavskom Randali s kapelami Maligant Tumour, Ahumado Granujo, Chordotomy, Craniotomy a Attack Of Rage.

 

Pokiaľ však máte radšej pohanstvo a černotu, potom sa skôr v Bratislave zastavte v British Rock Stars, kde vystúpia RAMCHAT, ACHSAR a MORHORR.

 

O niečo vyše sto kilometrov ďalej, konkrétne v Nitre v Mariatchi, bude znieť grunge, hardcore punk i grindcore v podaní maďarských skupín GYILKOS, WITCH BONE GARDEN, ale aj našej domácej ATARAXIE.

 

Na severe v RC Mlyn Vrútky budeme mať trojkrajinný heavy metal od našich EUFORY, poľských SCREAM MAKER a českých POWER 5.

 

A nakoniec ani východ nebude o nič ukrátený. Košické Collosseum dostane poriadnu thrashovicu v podaní CHRONOSPHERE a SPEEDCLAW.

14. apríl

Ak budete dostatočne šikovní a rýchlo dospíte silný piatok, potom vás čaká podobne nadupadná sobota. Keď to vezmeme od západu, tak v Bratislave sa budú vo Fuge už po šiestykrát BESNIŤ ZBOJNÍCI Catastrofy spolu s Hrobarom, Ataraxiou a True Reason.

 

Len o kúsok ďalej v Campingu v Seredi vystúpi kvarteto kapiel na koncerte pod jednotným názvom TEMNOHLAS, za ktorým sa skrývajú zostavy Manyac, Sinners Moon, Žriebädlo a Oheň.

 

A zvyšok tentokrát zostane na severe. Hneď dve akcie budú na výber v Liptovskom Mikuláši v Riderse a v Kolotočove. V prvom zmienenom sa zastaví PALO CHODELKA s LIQUID BOOGIE ROLL, ktorým bude spoločnosť robiť SHOCK SESSION, zatiaľ čo v druhom vás čaká poriadna punkovica NAČO NÁZOV, NOSTALGIA a NASCHVÁL.

 

Okrem zmienených kúskov si môžete opäť vychutnať EUFORY, SCREAM MAKER, POWER 5, ale pre zmenu v žilinskom Smer Music Bare.

15. apríl

Víkend skončí ,,lajtkovo“ dvomi nedeľnými akciami, a to oboma v Bratislave. Buď môžete ísť do British Rock Stars na HARMED, ABORT TO BE BORN a KILLED BY LIFE alebo na ČECHOMOR do Ateliéru Babylon.

 

Tento víkend bude naozaj bohatý na skvelé koncerty, až je ťažko vybrať si. Preto voľte múdro a poriadne sa zabávajte.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *