Vikendový program pre rockerov (11. – 13. január 2019)

Tento víkend nás čaká menej akcií, takže nám ostane viac času načerpať energiu na ďalšie víkendy. Zároveň nemusíte stresovať, ako sa tam v tomto počasí dostanete. Ale, samozrejme, pre tých, čo potrebujú koncerty rovnako ako dýchanie, sa nejaká akcia nájde.

 

11. január – piatok

V nitrianskom Mariatchi vystúpia zahraniční hostia až z Kanady, ale aj Talianska za masívnej domácej podpory. GREBER sú tí spomínaní kanadskí drevorubači, ktorí vás zničia svojou dávkou sludge a grindu. HUMANITY IS A CURSE je sludge/crustová taliansko-nemecká formácia. Domáce farby budú reprezentovať SEDEM MINUT STRACHU a STRIKE DOWN.

 

V košickom Collosseu bude koncert tribute kapiel RAGE AGAINST THE MACHINE  – GUERRILA TRIBUTE BAND a TRENDKILLERS, ktorí zahrajú Panteru.

 

12. január – sobota

Do bratislavského Kulturáku si nezabudnite načesať ofiny. Čaká nás EMO NIGHT. Vystúpia tu české kapely NULAJEDNANULANULA, ALPHONES, a KRUHY.

 

13. január – nedeľa

Čerešničkou na torte za víkendom bude pre priaznivcov extrémneho metalu vystúpenie TERRORIZER spolu so SKELETAL REMAINS a DE PROFUNDIS v COllosseu v Košiciach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *