Víkendový program pre rockerov (1. – 3. november 2019)

Ani sme sa nenazdali a máme tu ďalší víkend. Tentokrát ten dušičkový. Sviatok v našich končinách určený hlavne na spomínanie na našich zosnulých (nezabudnite im zapáliť na hrobe sviečku, aby vedeli, že na nich myslíte, nech sú kdekoľvek), ale vplyvom západnej kultúry je pre podaktorých aj oslavou hororu a strašidelna. Nebudú teda chýbať ani halloweenske párty, kde isto stretnete rôzne hrôzostrašné masky. Alebo aj nie. Dosť možné, že to bude záležať od toho, koľko promile budete mať v krvi. Každopádne, ani tentokrát sa to neobíde bez koncertov.

Piatok – 1. november

Ešte aj tento víkend budú PYOPOESY oslavovať výročie. Teraz pre zmenu v kultúrnom dome Podlavice pri Banskej Bystrici. Spoločnosť im budú robiť DEPOSITED FLESH, BRUTE, ABSTRACT a SANATORIUM.

 

V košickom Collosseu to bude na punkovú nôtu s THE EXPLOITED, MAID OF ACE a DRAIN DOWN.

 

Sobota – 2. november

A v Collosseu v Košiciach sa bude zabávať aj v sobotu. Akurát, že už na tvrdší spôsob s deathmetalovými HYPNOS a SANATORIUM.

 

O niečo západnejšie vo zvolenskom Delta Clube to zase bude o hardcore s kapelami DIKTÄT, SAMORAST, DISTAX a THE PUBLIC.

 

Nakoniec ešte máme dve akcie v hlavnom meste. Konkrétne v Randali to roztočia EMERALD SHINE, FROZEN BLOOD, ACHSAR, MINOR a VORTEX UNIT.

 

No a v bratislavskom Kulturák klube zase bude DEADLY ANXIETY TOUR VOL. 2 so skupinami TERRESTRIAL CHAOS, INFERNAL CULT, WIZARD INFERNAL a NIHILIN.

Nedeľa – 3. november

A aj zo soboty na nedeľu tu budeme mať jedno premostenie, keďže na záver víkendu budú opäť v Kulturák klube ECSTATIC VISION, WALKING TO NOWHERE a MENRVA.

 


Použité zdroje:
Foto: pinimg.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *