Víkendový program pre rockerov (1. – 3. jún 2018)

Čo to tu máme? Prvý júnový víkend. Tí rodinne založení ho strávia oslavami Dňa detí niekde v prírode, na výlete, na detských akciách… Ale čo tak vybrať sa na poriadny koncert a zobrať deti so sebou? Treba vychovávať novú generáciu rockerov a metalistov! A z týchto akcií si môžete vybrať…

 

1. jún – piatok

Nielen Deň detí, ale aj narodeniny zakladateľa CREMATORY Markusa Jüllicha sa budú oslavovať v RC Mlyn vo Vrútkach, kde kapela odohrá svoj premiérový koncert na Slovensku. Predskakovať im budú naši GLOOM a ABSTRACT.

 

V Bratislave využijú Deň detí na Benefíciu pre útulkáčov. Pre dobrú vec prídu zahrať kapely 52 HERTZ WHALE, SMALL TOWN LIFE, HRDZAVÝ NOŽ, BOX, JOYRIDE a VOODOO BEATS.

 

V Banskej Bystrici sa na víkend chystá festival ROCKSCAPE s prvým dňom nazvaným Pekelná festivalová zahrievačka v Klube 77 s kapelami ANARCHY 13, KÝBEL MAČIEK, RUST2DUST, ČAD a JB – KINGS OF DIRTY ROCK N‘ ROLL.

 

2. jún – sobota

Na Hornej ulici v Banskej Bystrici bude pokračovať trojdňový festival ROCKSCAPE. Tento rok sa na troch pódiách predstavia aj KORBEN DALLAS, BIJOUTERRIER, HEĽENINE OČI, MR. TEDDY & THE SIDEKICKS a mnohí ďalší.

 

V Košiciach to bude koncert s iným žánrom. V Collosseu bude okupovať pódium mnohočlenná, no najmä obľúbená nitrianska kapela SYMFOBIA.

 

Fanúšikovia tvrdších metalových žánrov si prídu na svoje v bratislavskom Kulturáku s kapelami ŽRIEBÄDLO, TERRESTRIAL CHAOS a MORHÖRR na čele s talianskou VOLTUMNOU.

 

MET, modern electric trio, príde z Talianska zahrať bluesom šmrncnutý hard rock do pubu Kolotočovo v Liptovskom Mikuláši.

 

Z Ukrajiny prídu do Humenného zahrať SIBERIAN SUN. Vidieť ich môžete v Nostalgia Music Pube. 

 

3. jún – nedeľa

Ani v nedeľu nebude na východe pokoj. Do košického Collossea príde americká návšteva v podobe TWITCHING TONGUES, VEIN a z Trenčína dorazia FYASCO.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *