Víkendový program pre rockerov (25. – 28. august)

Opäť je tu vytúžený víkend a bola by škoda sedieť po večeroch len tak doma. Veď je na výber niekoľko akcií, na ktorých vám kapely rady spríjemnia posledný augustový víkend.

 

25. august – piatok

V Bardejove sa bude konať jarmok, ale nie hocjaký. Do tanca tam zahrajú ENDLESS MAIN, powermetalisti, ktorí sa nebránia občas do svojej tvorby pridať aj niečo tvrdšie. Začínajú o pol desiatej večer, takže bude čas sa aj občerstviť a posilniť.

 

Na Golfovom ihrisku v Prievidzi sa bude konať multižánrový festík Dubšťok. Na jeho piatom ročníku vystúpia MAJA DANKOVÁ, FALLEN AVENUE, CHILL ON THE SUN, DIZYDENT a MOFOKILLER.

 

26. august – sobota

V Banskej Štiavnici sa bude konať v poradí asi tretí ročník (dva a pólty podľa organizátorov) festivalu Jašterice. Tento rok sa môžete tešiť na kapely HROBAR, RADIATION, LUTRA, BAJONET, THE WILDERNESS, RUBANISKO, BETON. SEDM MINUT STRACHU a určite budete počuť aj Ace Of Spades v podaní ACID FORCE. Fest začína o už na obed. Nezabudnite sa pomotať aj po Štiavnici, je tam naozaj pekne.

 

 

28. august – pondelok

Nedeľu treba venovať poriadnemu oddychu, aby ste v pondelok vybehli smer Liptov. Večer si tu Slovak Metal Army pripravili brutal deathmetalový masaker. Vystúpia tu exotické kapely z rôznych kútov sveta – GUTSLIT z Indie, CARNIVORE DIPROSOPUS z Columbie, SPLATTERED z USA a STILLBIRTH z Nemecka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *