Víkend plný sedmokrások – The Dead Daisies v Budapešti (fotogaléria)

Keď sa stretnú skvelí muzikanti a zahrajú si zopár skladieb, je to zážitok. Ak sa tí muzikanti spoja a založia kapelu, je to útok na zmysly. Posledný aprílový víkend sme mali možnosť si privoňať k Sedmokráskam do sýtosti. Či už na koncerte v Budapešti, pridanom akustickom špeciáli tamtiež, alebo za rohom vo Viedni. 

 

Každý z tých koncertov THE DEAD DAISIES mal svoje špecifikum. Budapešť v piatok, 27. apríla – pre mňa prvý open air na rok 2018. Sobota, 28. apríl, Hard Rock Café Budapešť – nedávno pridané špeciálne akustické vystúpenie. Setlist bol oklieštený v porovnaní s klasickým koncertom, ale obohatený o pár coverov ako Let It Be (The Beatles), Maggie May (Rod Stewart) alebo Fortunate Son (Creedence CR) pre zopár fanúšikov. A v nedeľu, 29. apríla, Simm City Viedeň. Turné je k aktuálnemu albumu Burn It Down.

Predkapela, v Budapešti rovnako ako v nedeľu vo Viedni a na celom turné v Európe, bola THE NEW ROSES. Títo nemeckí junáci vydali ostatný album v lete 2017 s názvom One More For The Road a turné je pre nich rovnako promovaním aktuálneho albumu.

Čo ku koncertu v Budapešti ešte dodať? Jeden povzdych: Ach, tie mobily!

Akustický koncert The Dead Daisies, 28. apríl 2018, Budapešť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *