Viedeň po roku opäť ožije rockom a bude žiť o deň dlhšie ako doteraz

Ticho pred búrkou pominulo a organizátori festivalu ROCK IN VIENNA oznamujú, že festival si v júni užijeme o deň dlhšie a s viacerými hudobnými žánrami. Tretí ročník festivalu bude trvať štyri dni, takže si môžeme turičný víkend od 2. do 5. júna spríjemniť návštevou Viedne. Keďže pridaný deň umožňuje, samozrejme, aj väčší počet interpretov, organizátori sa rozhodli obohatiť tento spočiatku hlavne rockovo-metalový festival o ďalšie žánre ako hip-hop, pop a punk. A na koho sa zatiaľ môžeme tešiť?

 

KINGS OF LEON predali viac ako 42 miliónov nahrávok a vyrazili konečne opäť na turné, v rámci ktorého budú aj jedným z headlinerov Rock In Vienna 2017. Ich nový album Walls boduje na vrchných priečkach hitparád, tak sa určite môžeme tešiť na gigantickú šou aj naživo. 

Punkáči DIE TOTEN HOSEN potvrdili svoju účasť na festivale na pondelok – posledný deň festivalu. Keďže kapela hráva vo Viedni pomerne často a netají sa svojím dobrým vzťahom k tomuto mestu, nie je až tak prekvapujúce, že sa rozhodli osláviť svoje 35. výročie práve na festivale Rock In Vienna.

 

BEATSTEAKS budú ďalšou kapelou, ktorá prinesie na festival veľkú punkovú šou. Radia ich medzi kapely s najlepšími živými vystúpeniami, tak v júni môžete posúdiť sami. Ich posledný album nadväzuje na predošlé úspechy a po skladbách ako Make A Wish či Gentleman Of The Year sa vám už určite nebude chcieť odísť ani do stanov, nieto domov.

Multižánrovosť festivalu zatiaľ zabezpečujú hip-hoperi MARTERIA a MACKLEMORE & RYAN LEWIS a popová kapela SILBERMOND.

 

S Vianočným obdobím prichádzajú, samozrejme, aj špeciálne ponuky a Rock In Vienna nie je výnimkou. Počas niekoľkých najbližších dní je možné zakúpiť si vstupenku na celé štyri dni za 139,90€. Ak vás teda ďalší ročník festivalu Rock In Vienna zaujal, nečakajte a nakupujte lístky za vianočnú cenu na stránkach www.myticket.atwww.oeticket.com a www.wien-ticket.at. Pre tých náročnejších sú k dispozícií VIP vstupenky, ktoré zaručia výhľad z prvých radov na www.rockinvienna.at/tickets za 349.90€. Vstupenky „Never Too Early To Rock“ budú k dispozícií počas celého trvania festivalu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *