Viedeň chystá hudobné hody: pochutíte si na Pearl Jam či Metallice

O rockovú hudbu nebude v Rakúsku núdza ani budúci rok. Vaše uši potešia Metallica, Pearl Jam, Black Sabbath alebo Iron Maiden. Tým však ani z ďaleka nekončíme.

Rakúske festivaly, ktoré majú vo svete skutočne dobré meno a ktoré ročne navštevuje niekoľko tisíc slovenských rockerov, sa opäť nenechali zahanbiť. Nova Rock sa budúci rok dožije okrúhlych desať rokov a sfúknuť sviečky na torte prídu okrem Ozzy Osbourna a jeho bandy aj Soundgarden, The Offspring, Megadeath či Avenged Sevenfold. 

Okrem letnej festivalovej zábavy pod šírym nebom si Viedeň pripravila aj koncerty v hale. Grungeoví pionieri Pearl Jam sa v dobre známej Stadthalle predvedú 25. júna. Fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na novinky z aktuálneho albumu Lightning Bolt, ale aj na množstvo zásadných skladieb z vyše 20-ročnej histórie americkej legendy. 

Mimoriadnym zážitkom bude koncert skupiny Metallica s označením “by Request” 9. júla v areáli Krieau Open Air. O skladbách, ktoré kapela na koncerte zahrá, rozhodujú fanúšikovia hlasovaním na internete. 

Viedeň chystá hudobné hody: pochutíte si na Pearl Jam či Metallice

Ďalší interpreti budú, ako to už býva zvykom, ohlásení v priebehu roka. My sme Vás však chceli pred Vianocami naladiť – ak pre seba alebo blízkeho rockera ešte nemáte darček, kliknite www.eventim.sk a smelo do toho! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *