Vianočný rockový merch – čo všetko zoženiete?

Vianoce sú len raz do roka. A aj keď nie každý je zrovna poriadny kresťan, aby ich vnímal v duchu viery, nikto nemôže tvrdiť, že ho nepotešia darčeky. K tomu si ešte vieme dotvoriť atmosféru koledami, výzdobou, vianočným oblečením a podobne. No keď nie sme pri koledách odkázaní na klasické odrhovačky, ale máme prerábky určené pre rockovú komunitu, prečo by nemalo byť prispôsobené aj všetko ostatné?

 

Asi takto nejako zmýšľali niektoré kapely pri vytváraní limitovaného vianočného merchu, ktorého pri troche šťastia a lepšieho hľadania nájdete naozaj veľké množstvo. Niektore majú naozaj všetko od ,,hnusných“ vianočných svetrov cez limitky tričiek až po vianočné gule, sviečky, pohľadnice a baliaci papier. A tu je pár príkladov, ktoré by sa mohli stať vašou vianočnou výbavou.

Vianočné svetre

Niektoré až také hnusné nie sú. Alebo aspoň vyzerajú o čosi lepšie. Možno ste si mysleli, že takýto typ merchu je iba výstrelkom fanúšikov, ale nie je to práve tak. Niektoré skupiny majú vianočné svetre v povinnej sviatočnej výbave limitovaných edícií. Takto narazíte napríklad na svetre kapiel Slipknot, Pantera, Slayer, Metallica, Anthrax, Guns N‚ Roses, Foo Figthers, Ozzy Osbourne, Blink 182, Baby Metal, Five Finger Death Punch, Queens Of The Stone Age, Devil Driver, Shinedown, AC/DC, Ghost, Powerwolf, KISS, Amon Amarth, In Flames, Pink Floyd, Bring Me The Horizon, Rolling Stones, Dio, Rotting Christ, Motley Crue, Alice Cooper, Mastodon, Thy Art Is Murder, The Amity Affliction, Foo Fighters, Black Sabbath, Volbeat, Iron Maiden, Rammstein a mnohých ďalších.

Limitované vianočné tričká

Výrazne lepšie to však je dizajnovo s tričkami. Tie síce nie sú také bežné ako svetre, no pokiaľ na ne narazíte, isto vás potešia. Veď také vianočné tričko Anthrax, Sabaton, Papa Roach či Kiss nemôže nič pokaziť, však?

Vianočný rockový merch – čo všetko zoženiete?

Na domácej pôde máme tiež metalovo orientovaný vianočný merch. Veď sa len pozrite na toto Gothoom tričko.

Baliace papiere

Darčeky treba aj do niečoho zabaliť. Viacero kapiel to s vianočným merchom dotiahlo už tak ďaleko, že majú i baliaci papier, napríklad AC/DC či Papa Roach.

Ostatné špeciality

A keďže stromček tiež musí byť niečím ozdobený, nájdu sa ešte aj vianočné gule. Majú ich napríklad AC/DC.

Na štedrovečernom stole si môžete zase zapáliť sviečku Ghost.

 

Prípadne, aby ste mali z čoho piť varené víno, Kiss majú vianočné šálky. A ešte vás na krku zohreje aj ich šál.

Tak čo, chceli by ste alebo máte niečo z tohto doma?

 


Použité zdroje:
Foto: loudwire.com, napalmrecords.com, oficiálne shopy kapiel, ropumerch.com, impericon.com, townsquare

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *