Veríte, že dokážete kráčať po vode?

Toto sa vás pýtajú THIRTY SECONDS TO MARS vo svojej novej skladbe Walk On Water, s ktorou sa opäť hlásia o slovo po štyroch rokoch od vydania zatiaľ posledného albumu Love Lust Faith + Dreams. Pieseň by sa mala nachádzať na ich nadchádzajúcej piatej štúdiovej nahrávke, ktorej meno ani dátum vydania zatiaľ nie sú známe.

 

Samotná skladba Walk On Water je výzvou pre všetkých Američanov. Skupina sa prostredníctvom nej pokúša ukázať národu jeho stav a naznačiť mu, aby sa konečne zjednotil. Zrejme aj z tohto dôvodu lyrics video poskladali z viacerých útržkov záznamov zachytávajúcich rôznych ľudí v mnohých oblastiach ich domovskej krajiny pochádzajúcich z jedného konkrétneho dátumu, a to 4. júla, teda z dňa osláv nezávislosti.

 

Líder zostavy, vokalista Jared Leto, sa o piesni vyjadril: ,,Walk On Water je pieseň pre nás všetkých. Je to skladba o slobode, vytrvalosti, o zmene a o boji za to, v čo veríte. Je slovom do boja, ale zároveň je plná optimizmu a nádeje, čo sú neoddeliteľné súčasti amerického sna.“


Použité zdroje:
Foto: nme.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *