Veľkonočný program pre rockerov (30. marec – 1. apríl 2018)

Napriek tomu, že cez víkend začne Veľká noc, tak ako čert ani rocker nikdy nespí, a preto ani teraz nebudeme ochudobnení o žiadne skvelé akcie. A po skrátenom pracovnom týždni nás čaká naozaj poriadna nádielka.

30. marec – piatok

Hoci pre niektorých víkend možno začal už v stredu s Trivium, pre iných z vás zase môže tradične započnúť v piatok. Na ten tentokrát padajú tri akcie. Výber budete mať medzi severom, stredom a západom.

 

Prvou z nich je UG POGO PÁRTY VOL. 5 v Liptovskom Mikuláši v Kolotočove. Tam vám nadelia tri kapely. Prvýkrát do Mikuláša zavítajú grindcoroví Grinding Jesus Brothers zo Stropkova. Sprievod im budú robiť žilinskí deathmetalisti Minor a nebude chýbať ani domáce zastúpenie v podobe Fiery Waltz.

 

Konkurovať mu bude v Banskej Bystrici JARNÝ FESTIVAL Z LÁSKY v Klube 77, kde to bude nielen o hudbe. Okrem toho, že vystúpia kapely Trucki, Chudáci & hostia, Mendalenta, I Am The Verdict, Anarchy 13 a Sto Ľahkých Žien, prestávky medzi koncertmi budú vyplnené autorským čítaním, dvojminútovým rande, poéziou v hajzli, výstavou obrazov, živým varením aj s ochutnávkou, ako aj afterparty s DJom.

 

Do bratislavského British Rock Stars prídu na návštevu Česi PSYCHOCANDY, Chorváti FROM ANOTHER MOTHER a naši SMALL TOWN LIFE.

 

31. marec – sobota

Podobne ako v piatok, aj v sobotu budete mať na výber z troch akcií. Tu si môžete zvoliť podľa toho, odkiaľ pochádzate, keďže jedna z nich sa odohrá na východe, zatiaľ čo tá druhá na západe. A ukrátení neostanú ani tí v strede.

 

Východniari si budú môcť vychutnať ôsme pokračovanie VEĽKONOČNEJ ZABÍJAČKY v košickom Collosseu. Nádielka kapiel bude od našich českých bratov. Konkrétne tu vystúpia Sheeva Yoga, Kraost, Flummox a Daerrwin. A k tomu všetkému si od osemnástej hodiny budete môcť vychutnať vegánsku žranicu.

 

Pokiaľ vám však takéto niečo nevonia a radšej by ste niečo väčšie, potom radšej zamierte do nášho hlavného mesta, konkrétne do Randalu, kde sa odohrá koncert INSOMNIUM a TRIBULATION.

 

V Banskej Bystrici v RC Tartaros bude večer patriť kapelám DLRM, ULTIMA RADIO, FROM ANOTHER MOTHER a OFF THE LINE, ktoré kombinujú rôzne rockové žánre.

1. apríl – nedeľa

V banskobystrickom Tartarose budú tento špeciálny deň v roku oslavovať BIJOUTERRIER, čo bude pravdepodobne ich posledný klubový koncert, keďže kapela ohlásila koniec svojej činnosti, zatiaľ čo v popradskom Corner Coffee & Bar sa bude konať štvrté pokračovanie J*** ŤA GRILUJE! s kapelami Pothrator, Zhor a Frankensteins For Business.

 

V Bratislave sa potešia fanúšikovia stoneru. Do Randalu príde SINOPTIK predstaviť svoj nový album.

 

Nech už si vyberiete ktorúkoľvek z ponúkaných lahôdok, nech vám chutia aj tie veľkonočné a páni, šetrite svoje dámy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *