Veľkonočný program pre rockerov

Šibi, ryby, mastné ryby… Veľká noc je tu, ale ani tento sviatok nezastaví tvrdú hudbu a čaká na vás množstvo akcií. 

 

VEĽKÝ PIATOK 14. apríl

V tento deň sa konajú 3 akcie. V bratislavskej Fuge to bude barbarský nájazd Trash Attack. Vystúpi tu štvorica kapiel, z Rakúska TULSADOOM a MORTAL STRIKE, zo Slovenska RADIATION a DEVIL’S POISON. 

 

V Randali v Bratislave vystúpia Mexičania HOCICO. Tí hrajú temnú industriálnu hudbu plnú nihilizmu. Spolu s nimi zahrajú poľskí elektro/gothic rockeri CONTROLED COLLAPSE.

 

Na strednom Slovensku sa chystá riadny masaker. Vystúpia tu SODOMA GOMORA. Kto vie, o čo ide, tak už teraz sa teší. Je to, samozrejme, pre silné žalúdky, ale vidieť sa to oplatí. Podporu im bude robiť BYZO.

 

BIELA SOBOTA  15. apríl

Začneme pekne z východu na západ. V košickom Collosseu sa predstavia dve bratislavské kapely. 52 HERTZ WHALE hrajú všetko s prívlastkom post, čiže post rock/punk/hardcore. Spolu s nimi vystúpia screamo/post rockeri SHALLOV. Pri nich sa dočkáte aj prvkov hardcore, ambient a blastbeat.

 

Na Liptove v Krčme Bodice vystúpia na akcii Punk Rockovo – Grunge – Deathmetalový koncert trojica kapiel TRIX, EPISTEMY, ANGRY CHAIR.

 

V Žiline v Smer Music Bar to roztočí BIJOUTERRIER.

 

V Nitre bude večer patriť power a symfonickému metalu. Vystúpia tu EUFORY a SYMFOBIA. Symfobii mimochodom práve vyšiel nový videoklip ku skladbe Everything’s Possible.

 

V Trnave nás čaká pivničný koncert zaváňajúci undregroundom. U Kubíka sa chystá akcia Pivničná pleseň 9 s dvojicou kapiel. Prvou sú exotickí PASKUDA, hrajúci zmes fastcore, power, grind, crust. Spolu s nimi sa postavia na pódium punkáči BLIND RÄTTVISA.

 

A, samozrejme, nemôže chýbať ani hlavné mesto. Tu vystúpia na akcii Other Side Federation naši gorerockeri SHARZALL s rakúskymi gotikmi SUNTERRA a PULSE.

 

VEĽKONOČNÁ NEDEĽA 16. apríl

Na tento deň sme našli len jednu akciu, takže to musí byť riadna ko… Pardón, veselica. Ale predsa len to bude Veľkonočná Cocotina v Rock Pube v Martine. Pod záštitou kapely LOS COCOTOS sa tu koná táto grindovica už 15. rok po sebe. Spolu s nimi vystúpia ATARAXIA, BLOODCUT a BAKING BREAD.

 

VEĽKONOČNÝ PONDELOK 17. apríl

V tento deň vám bude predsa šibať. Prajeme vám veselú (aj rockovú) Veľkú noc, nikoho neutopte a bite a pite s mierou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *