Veľkonočný program pre rockerov (18. – 22. apríl 2019)

Opäť tu máme sviatky, kedy sa bude útočiť na pečeň aj na žlčník. Chlapi konečne budú môcť svoju polovičku za to, že museli celý rok ticho šúchať nohami, poriadne korbáčom vyobšívať (tí inteligentnejší ale poznajú mieru). Veľká noc je tu aj so svojimi tradíciami. Pokiaľ medzi ne zaraďujete aj koncerty, máte z čoho vyberať.

 

18. apríl – Zelený štvrtok

Sviatky otvoríme riadnou dávkou blasfémie a znesvätenia. Do bratislavského Randalu prídu blackmetaloví tankisti MARDUK spolu so zaujímavými hosťami VALKYRJA a ATTIC.

 

O poschodie vyššie v MMC to bude na veselšiu nôtu. Tam si môžete zakrepčiť na ŠtupelFeste. Na tomto ročníku vystúpia HORKÝŽE SLÍŽE, KARPINA, PLEXIS P.M., GULERVÁČ a PARTIZÁNI.

 

Treťou akciou sa presunieme na opačnú stranu republiky, a to do metropoly východu. V Košiciach vystúpia STICK TO YOUR GUNS spolu s NASTY a GET THE SHOT.

 

V trnavskom Kubíku bude punkový večer s názvom Pivničná pleseň s kapelami VOLE, TOUFAR, KOLONIE PES a -273,15.

 

19. apríl – Veľký piatok

V Clube 52 v Spišskej Novej Vsi na prvom ročníku SUMmoning Arcipirohä vystúpia CUMULONIMBUS, RANA, NABOSOPOSKLE a POTHRATOR.

 

Veľká vec sa udeje v Banskej Bystrici. Minimálne pre folkmetalistov to bude sviatok, keďže Tartaros navštívia TYR, HEIDEVOLK a DALRIADA.

 

V Banskej Bystrici zatiaľ ostaneme. V Bosorke sa koná Fast Raw Kravál. Na tomto festivale vystúpia JOHNY FOXTER, NO GOD RHETORIC, SHITSYSTEM, DADCARE a z Trnavy sa presunú VOLE a -273,15.

 

Na punkovú strunu to bude aj v bratislavskom Kulturáku. Tu vystúpia chorvátski FROM ANOTHER MOTHER a NIGHTEEN SEVENTIES.

 

20. apríl – Biela sobota

Aj v Šuranoch to žije metalom. V kulturáku v Kostolnom Seku sa uskutoční druhý ročník SONGSofHATE, kde vystúpia MANYAC, CIRCULAR SAW, ABORTION, CRANIOTOMY a IMMORALITY.

 

V košickom Riders pube sa pobijú o miestenku na Wacken v semifinálovom kole za Divíziu Východ TEMPLE, REALMS OF CHAOS, BLOODY REDEMTION, IRIA, ANTHOLOGY a ALL THE FURY.

 

O pár ulíc ďalej v Collosseu to bude ôsma epizóda Veľkonočnej zábíjačky spolu s kapelami THE PUBLICK a z Banskej Bystrice pritiahnu JOHNY FOXTER, NO GOD RHETORIC a VOLE.

 

Nenápadná, ale o to zaujímavejšia akcia sa uskutoční v bratislavskom Kulturáku. Tu sa pripravte na tony depresie a temnej atmosféry s post-blackmetalovými PURPURA, THE BLACKWOOD INCIDENT a ONNN.

 

V tom istom meste v klube Fuga sa pripravte na trio KONTATTO, ADACTA a NIKANDER.

 

V nitrianskom Mariatchi vám do tanca zahrajú THE VALKYRIANS a THE DOWNSETTERS na rytmy ska, rocksteady a reggea.

 

21. apríl – Veľkonočná nedeľa

Dnes len pekne oddychujte, upleťte si korbáče, nachystajte kraslice a k pohodovej atmosfére si môžete pustiť nový videoklip z dielne DOOMAS, ktorý uzrie svetlo sveta v nedeľu na pravé poludnie.

 

22. apríl – Veľkonočný pondelok

Keď obeháte všetky susedy a ženy v rodine a budete práve v hlavnom meste, môžete zbehnúť do Kulturáku na Easter metal/punk. Vystúpia tu RATCAGE, SOCIALYSUM a SUPRUGA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *