Večer s Machine Head: čaká nás 2-hodinová show!

16. septembra o 20:00 príde na pódium v Majestic Music Clube v Bratislave americké komando Machine Head. Koncert sa bude oproti tým predošlým vystúpeniam odlišovať.

Rob Flynn a spol. si tentokrát pripravili extra dlhý set a prierez celou diskografiou. Machine Head patrí k najrešpektovanejším metalovým kapelám súčasnosti. Vznikli v Oaklande začiatkom 90. rokov na troskách kapiel Vio-lence a Forbidden. Úspech zaznamenali už s debutovým albumom Burn My Eyes v roku 1994.

Až na krátku numetalovú odbočku na prelome tisícročí (album Burning Red a Supercharger) sa Machine Head zameriavajú na vlastné groove poňatie heavy a thrash metalu. Doteraz posledným albumom v bohatej diskografii kapely je Bloodstone & Diamonds z minulého roku.

Do Bratislavy prichádza Machine Head pod hlavičkou špeciálneho programu „An Evening With“, ktorý kapela úspešne otestovala minulý rok v USA. Tešme sa teda na viac ako 2-hodinový prierez jej diskografiou.

„Myšlienka dlhších setov so staršími piesňami nás neskutočne nadchla. Páči sa nám predstava, že si počas takýchto večerov vytvoríme vlastný svet,“ hovorí líder kapely Flynn.

Na koncerte, ktorý k nám prináša agentúra Obscure Promotion, nebude žiadna predkapela.

FB event: https://www.facebook.com/events/609905045812771/

Večer s Machine Head: čaká nás 2-hodinová show!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *