Večer moderného metalu so ženskými líderkami

Blíži sa k nám ďalšia metalová diva. Podobne ako Tatiana z Jinjer je aj Lena Scissorhands, vlastným menom Elena Cataraga, z moldavskej nu/alternativ/melodic deathmetalovej formácie INFECTED RAIN so svojím hromovým growlom kombinovaným s čistým vokálom zaujímavým a príjemným spestrením metalovej scény.

 

Kapela Infected Rain vznikla v roku 2008 a do povedomia sa prvýkrát dostala ich debutovým albumom Asylum z roku 2011, kde boli skladby ako Jundgemental Trap, Me Against You či At The Bottom Of The Bottle. Dnes už majú za sebou ďalšie dva albumy. Posledný im vyšiel minulý rok s názvom 86. Práve ten prídu 25. apríla predstaviť do bratislavského Randalu a o deň neskôr aj do košického Collossea.

 

Sekundovať im budú UP!GREAT z Ostravy. Crossoverová banda má na čele kapely vokalistku Veronicu. Je to riadny hudobný mix a zaradili by ste ho k niektorému žánru len veľmi ťažko. Minulý rok koncertovali s Jinjer a teraz prišili na rad Infected Rain. Na scéne sú 10 rokov a na konte majú 3 albumy, posledný im vyšiel v roku 2013 s názvom The Song After.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *